Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Česká republika RediA e-Sport Team
Vietcong2Vietcong2 Polsko CHAOS
1. mapa 
01:02
12.06.2014 CW Odkaz na zápas Web soupeře
2. mapa
Naše sestava:
CR  Tomáš "Tommy" Novák
CR  Vladimír "vlafing9" Finger
CR  Petr "Pergas" Viceník
CR  Michal "Kentaur" Šembera
Soupeřova sestava:
"PIT"   PL
"PrinZ"   PL
"Skorzeny"   PL
Kamil "Kamaz" Misiura  PL
Komentář: After good looking start on NVA Base, specially in Vietcong side where we were pushing really hard, it was look quite good for us. But after crash of game one of chaos players our offensive was stopped and it have end with draw in NVA. Waterstaion was good balanced, last wining flag was scored 4 minutes before end of all match. Maybe we need to work on our defence. _____________________________________________________________________________________________________ Po dobrém začátku na mapě NVA Base, speciálně za stranu Vietcongu kde jsme měli na soupeře velký tlak to pro nás vypadalo velice dobře. Ale po pádu hry jednoho z hráčů soupeře naše ofenzíva opadla a to vše vyústilo remízou na NVA. Waterstation byl dlouho vyvážený, až do poslední 4 minuty před koncem zápasu bylo skóre pořád vyrovnané. Jenže to se změnilou poslední vítězkou vlajkou právě v posledních 4 minutách zápasu.
Screenshoty:

Chaos_Zapas3_NVABaseUS Chaos_Zapas3_NVABaseVC Chaos_Zapas3_WaterstationUS Chaos_Zapas3_WaterstationVC 


Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Facebook

Vote

Redia servers

Newest users

Sponsors news

Coverages and events

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru