Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Vážení návštěvníci našeho webu. Kromně našeho týmu, máte nově možnost nakupovat i v RediA drogerii. V nabíce produktů najdete "pouze" kvalitní výrobky ze zahraničí. http://www.redia-drogerie.cz/

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

O nás
Stare logo
Nové logo týmu od roku 2010 Počáteční logo týmu při samotném vzniku


Základní informace
RediA e-Sport Team je česká organizace založená roku 2009, zabývající se počítačovými hrami. Všichni naši hráči jsou z České a Slovenské Republiky, což nám usnadňuje komunikaci i další náklady na provoz sekcí. Díky vlastní podpoře, podpoře našich členů a podpoře sponzorů máme zajištěno potřebné zázemí pro co možná nejlepší výkony.

Naše cíle
Hlavním cílem našeho týmu je vytvořit stabilní, úspěšný a dlouho působící celek. Vzhledem k našim omezeným možnostem nemáme zájem o další sekce a tudíž není v plánu se rozvíjet o další sekce. Mezi podporované hry patří pouze série her Vietcong, League of Legends, Dota 2 a FIFA. Dalším sekcím a projektům, které nejsou finančně náročné, jsme však také otevřeni v případě domluvy. Stačí kontaktovat management týmu.

Součansý stav a zázemí
Našim sekcím se snažíme z prostředků našich sponzorů nebo vlastními prostředky zajistit potřebné zázemí pro podávání nejlepších výkonů. Sekcím proto zajišťujeme herní server pro odehrávání zápasů, vlastní komunikační server a dále pak další výhody, které členství v našem týmu obnáší. Vyhrazený FTP prostor pro uchovávání dat, email ve formátu jmeno@redia.cz a v případě zájmu i tričko s motivem našeho týmu.

Historie klanu
Multiclan RediA e-Sport Team má za sebou celkem dlouhou historii. Vznik se datuje na 17.října 2009. Tedy k datu, kdy jsme odkryli podobu našich prvních stránek. Klan původně vznikl čistě jako Vietcong2 tým. Základy našeho týmu se položily již v roce 2007, kdy valná většina základajících členů RediA e-Sport Team hrála v klanu známém pod tagem |3TF#. Po rozpadu tohoto klanu se většina bývalých členů ocitla na volné noze, a proto na sebe vznik nového týmu nenechal dlouho čekat. Zajimavostí je, že spoluzakladatelem klanu se stal původně hlavní konkurent z opozičního klanu, se kterým klan |3TF# dlouhé měsíce sváděl největší bitvy o monopol.
Výsledky, kterých jsme dosáhli vůbec nepřekvapí, jelikož do týmu se dostaly největší esa a klenoty, která česká scéna v té době vlastnila.

Úspěchy na scéně Vietcongu2 nás v roce 2010 motivovaly k tomu se rozvíjet a my tak zkusili podpořit více sekcí. Hájit naše barvy dostaly šanci hry jako Call of Duty 2, Call of Duty4: Modern Warfare, Counter-Strike, Vietcong a fotbalově naladěná FIFA. Úspěchy v těchto sekcích zdaleka nedosahovaly tak vysoko, jako ty z mateřské hry Vietcong2. Ke konci roku 2010 dokonce došlo k úplnému pozastavení činnosti našeho týmu, z důvodu velké neaktivity.
Další historie se začala psát v prosinci 2012, kdy se však veškeré práce obnovily a současně s nimi i původní Vietcong2 tým.

Zákládající členové
Tomáš "Tommy" Novák
Jiří "dosy" Dosoudil
David "dave killer" Bém


Oficiální loga RediA e-Sport Team: stáhnout

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru