Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

O nás
Stare logo
Nové logo týmu od roku 2010 Počáteční logo týmu při samotném vzniku


Základní informace
RediA e-Sport Team je česká organizace založená roku 2009, zabývající se počítačovými hrami. Všichni naši hráči jsou z České a Slovenské Republiky, což nám usnadňuje komunikaci i další náklady na provoz sekcí. Díky vlastní podpoře, podpoře našich členů a podpoře sponzorů máme zajištěno potřebné zázemí pro co možná nejlepší výkony.

Naše cíle
Hlavním cílem našeho týmu je vytvořit stabilní, úspěšný a dlouho působící celek. Vzhledem k našim omezeným možnostem nemáme zájem o další sekce a tudíž není v plánu se rozvíjet o další sekce. Mezi podporované hry patří pouze série her Vietcong, League of Legends, Dota 2 a FIFA. Dalším sekcím a projektům, které nejsou finančně náročné, jsme však také otevřeni v případě domluvy. Stačí kontaktovat management týmu.

Součansý stav a zázemí
Našim sekcím se snažíme z prostředků našich sponzorů nebo vlastními prostředky zajistit potřebné zázemí pro podávání nejlepších výkonů. Sekcím proto zajišťujeme herní server pro odehrávání zápasů, vlastní komunikační server a dále pak další výhody, které členství v našem týmu obnáší. Vyhrazený FTP prostor pro uchovávání dat, email ve formátu jmeno@redia.cz a v případě zájmu i tričko s motivem našeho týmu.

Historie klanu
Multiclan RediA e-Sport Team má za sebou celkem dlouhou historii. Vznik se datuje na 17.října 2009. Tedy k datu, kdy jsme odkryli podobu našich prvních stránek. Klan původně vznikl čistě jako Vietcong2 tým. Základy našeho týmu se položily již v roce 2007, kdy valná většina základajících členů RediA e-Sport Team hrála v klanu známém pod tagem |3TF#. Po rozpadu tohoto klanu se většina bývalých členů ocitla na volné noze, a proto na sebe vznik nového týmu nenechal dlouho čekat. Zajimavostí je, že spoluzakladatelem klanu se stal původně hlavní konkurent z opozičního klanu, se kterým klan |3TF# dlouhé měsíce sváděl největší bitvy o monopol.
Výsledky, kterých jsme dosáhli vůbec nepřekvapí, jelikož do týmu se dostaly největší esa a klenoty, která česká scéna v té době vlastnila.

Úspěchy na scéně Vietcongu2 nás v roce 2010 motivovaly k tomu se rozvíjet a my tak zkusili podpořit více sekcí. Hájit naše barvy dostaly šanci hry jako Call of Duty 2, Call of Duty4: Modern Warfare, Counter-Strike, Vietcong a fotbalově naladěná FIFA. Úspěchy v těchto sekcích zdaleka nedosahovaly tak vysoko, jako ty z mateřské hry Vietcong2. Ke konci roku 2010 dokonce došlo k úplnému pozastavení činnosti našeho týmu, z důvodu velké neaktivity.
Další historie se začala psát v prosinci 2012, kdy se však veškeré práce obnovily a současně s nimi i původní Vietcong2 tým.

Zákládající členové
Tomáš "Tommy" Novák
Jiří "dosy" Dosoudil
David "dave killer" Bém


Oficiální loga RediA e-Sport Team: stáhnout

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru