Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

eSport - We are Gamers

vložil Tommy dne 19/06/2013

This video is put together, to show that even though there can be so much difference in the games we play. It all helps our beloved eSport scene to grow. So lets come together Gamers!

Watch it Comment it

Metro Last Light

vložil Tommy dne 16/05/2013

Patnácti minutový gameplay z pokračování hororové hry Metro, z které vám ztuhne krev v žilách. Tvůrci opět usadili do role hlavního hrdiny nemluvného Arťoma a připravili pěknou zápletku plnou zvratů.

Watch it Comment it

Carrera Rapida

vložil Tommy dne 05/05/2013

Frag movie which was made back in 2009. It was one of the most great edited movies from movie maker Mazarini.

Watch it Comment it

Vietcong2 MP Gameplay

vložil nK_! dne 05/05/2013

Multiplayer gameplay od hráče Stone.

Watch it Comment it
Celkem 4 videa
Zobrazuji videa 1 - 20


Facebook

Vote

Redia servers

Newest users

Sponsors news

Coverages and events

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

NahoruNahoru