Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal kuilys, 07.02.2016

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

 

 

 

 

 

Richard 'MrRici' Růžička


Čau, nejdříve bych tě chtěl požádat aby ses v krátkosti představil čtenářům.

Zdravím, jmenuji se Richard Růžička, je mi 18 let a žiji v Hradci Králové. K mé fotbalové kariéře,
momentálně dohrávám poslední rok dorostu v 2. dorostenecké lize a to v klubu FC Olympia Hradec Králové.

Fifu hraji pod nickem "MrRici". Na československé FIFA scéně se pohybuji 2 roky.
Moje největší úspěchy jsou 2. místo na československé lance ve Fifě 14 a momentální 1. místo v průběžném žebříčku SEASON III na portálu "Topgaming.eu".

S jakým cílem jste jeli do německého Erfurtu?

Do Erfurtu jsme se vydali v šestičlenné sestavě a vyjížděli jsme z Karlových Varů autem (eSuba.DiDa, eEriness.valvi10, ANGRY.suggyy a já) + dva hráči kteří jeli autem z Prahy (DTG.Schultzinho a Nalmon).
Cesta byla skvěla, jen tří proudová dálnice, která vede až do Erfurtu mluví za vše.

Naše cíle byly zaútočit na bednu, ukázat Němcům jak se to hraje a zároveň zjistit jak na tom Němci jsou.


Jaká byla organizace turnaje? Kolik hráčů dorazilo?Organizace turnaje se myslím zdařila. Hrálo se na 16 PS stanicích, přičemž bylo 32 skupin po 3.- 4. hráčích (tři protože se samozřejmě pár lidí nedostavilo). Hráčů bylo tedy okolo 120 a všechny zápas se hráli BO1 (na jeden vítězný zápas), což nám v Play-off přišlo, že je to dost i o štěstí.

Oproti českým lankám byla podle mě lepší pouze účast. Myslím, že máme lepší systém hraní (play-off BO3) a stream moderovaný Michalem Jinochem, který nechybí na jediné lance a posouvá svým komentářem úroveň lanky o stupeň výš.

Na kterém místě jste se umístili?

eE.valvi10 - 2. místo
eSuba.DiDa - TOP 8
MrRici - TOP 16
Nalmon - TOP 32
DTG.Schultzinho - TOP 32
ANGRY.suggyy - TOP 64


Děkuji ti za tvůj čas, a chtěl bych ti položit poslední otázku. Na které lance se objevíš v nejbližší době?

Taky díky za rozhovor, měl bych se objevit 8.3 v RE-LOADU v Praze.Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

NahoruNahoru