Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal kuilys, 26.01.2015

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

 


Jak jsem již nastínil v úvodu, RediA tým a především hráči FIFA 2015 sekce předvedli v Praze své umění. Čeho naše sekce dosáhla? Kolik hráčů z našeho týmu se nakonec dostavilo do Prahy a odehrálo velmi pěkné zápasy?


Rád bych začal popořadě, do Prahy se dostavil neuvěřitelný počet hráčů našeho týmu, ať už současných nebo bývalých. Z aktuální sestavy RediA týmu na místo dorazil kapitán sekce  Jakub 'SofTik' Hoferek který má opravdu velký podíl na sestavě RediA. Dále dorazil i Martin 'KobbyCz' Strnad a Vojtěch 'L1sak' Pour. Z bývalé sestavy našich hráčů dorazil taktéž Richard Růžička alias MrRici a Daniel Bria alias Danky.
Z leva Softik, L1sak, Kobby


S radostí mohu oznámit, že dva ze tří našich hráčů se umístili na bedně TIGER FIFA 15 LAN pod organizátory portálu Topgaming.eu.

Záznamy utkáníMartin 'KobbyCz' Strnad se bohužel nedostal z osmifinále do dalších bojů play-off a vypadl. Avšak je nutné dodat že v minulém roce se na poslední lan akci umístil na krásném prvním místě. Bohužel, "každy turnaj není posvícení".

Vojtěch 'L1sak' Pour bojoval až do poslední chvíle, ale bohužel porazily ho chyby ve hře a především ....... jeho soupeře v semifinále. Komentář k seminálovému zápasu si můžete přečíst zde. Ovšem ze semifinále se rychle dokázal otřepat a uhrál v turnaji třetí místo.Hráč a kapitán v jedné osobě Jakub 'SofTik' Hoferek bojoval za RediA tým a za sebe až do poslední chvíle a ve finále podlehl stejnému hráči jako L1sak v semifinále Schultzinhovi. Takže zde máme pěkné druhé místo a hodnotné ceny od sponzorů turnaje.Klukům k jejich úspěchům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů i do dalších turnajů!

Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru