Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal kuilys, 23.01.2016

 

10. Jesper "JW" Wecksell

 

První zástupce nejlepšího týmu na světě se dostal do TOP10 již potřetí, oproti loňskému roku si však o pět příček pohoršil. Že šlo o jeho dosud nejslabší rok, to dokazují veškerá čísla. V jediném turnaji nebyl nejlepším hráčem Fnatic, na žádném ze tří majorů dokonce nebyl lepší než čtvrtý mezi spoluhráči. I tak mu ale až překvapivě rating 1.03 stačil na umístění v TOP10, k čemuž mu dopomohla zejména jeho kvalita týkající se otevírání kol.

 

JW

 

9. Nathan "NBK-" Schmitt

 

NBK se s týmem EnVyUs letos podíval na tři majory a díky postupné tendenci francouzský tým vybojoval na DreamHack Open Cluj-Napoca zlaté medaile, na všech třech majorech byl Nathan prostředním článkem týmu, vždy třetí nejlepší i nejhorší. Z tohoto francouzského střelce se rok od roku stává stále více komplexnější hráč, který i bez získávání ocenění MVP může být nejplatnějším článkem týmu, hned vedle hvězdného kennySe.

 

NBK

 

8. Vincent "Happy" Schopenhauer

 

Část komunity očekávala Happyho na vyšší pozici a to hlavně díky jeho ratingu, jenž je opravdu brilantní. U vůdce týmu EnVyUs jde však také o to, jakým stylem hraje. Vincent měl v loňském roce největší rozdíl zabití a úmrtí, celkem 624 killů v plusu. Nicméně i tady hraje hlavní roli to, že Happy je tzv. lurker, často dává soupeře dozad nebo jako poslední přeživší urve alespoň jednoho soupeře. Osmá pozice se tak zdá naprosto adekvátní jeho výkonům.

 

Happy

7. Freddy "KRIMZ" Johansson

 

Fnatic se to elitní desítky dostali hned ve čtyřech, sedmé místo vybojoval KRIMZ. Stejně jako zbytku týmu se i jemu loňský rok opravdu vyvedl. Místo v TOP10 si švédský hráč vybojoval zejména svojí stabilitou. Rating přes 1.00 měl v 64.6% mapách, v dalších třech statistických údajích je celkově na prvním místě. Jde například o průměrný počet smrtí na kolo (0.61) či největší počet vyhraných clutch situací, celkem 79, z nichž 56 bylo 1v1.

 

KRIMZ

 

6. Kenny "kennyS" Schrub

 

Francouzský sniper se dá považovat za jednu z hvězd současné scény, bohužel jeho výkony mu na lepší než šestou pozici nestačily. Je až absurdní, jak často je v turnajích veden jako statisticky nejlepší hráč týmu, nicméně svoji roli hraje i také fakt, že část sezóny působil v týmu Titan, kde jeho výkony nestačily na jediný titul. Těch se dočkal až v EnVyUs, byly celkem čtyři. Výrazně pozitivní statistikou kennySe je rating 1.18 ve finále všech turnajů.

 

kennyS

 

5. Robin "flusha" Rönnquist

 

Jedna z méně populárních postav současné scény oproti loňskému žebříčku spadla o tři pozice. Koncem roku při posílení Fnatic o dennise se přesunul na pozici ingame leadera, což se podepsalo na jeho výkonech. Pro švédský tým naštěstí pouze na individuálních, jako vůdce dokázal flusha svůj tým ve třech případech dotáhnout pro tři tituly. Že je flusha hráč velkých akcí dokazuje i fakt, že na loňských majorech má nejlepší rating ze všech hráčů - 1.22.

 

flusha

 

4. Janusz "Snax" Pogorzelski

 

Polský tým Virtus.pro nebyl v roce 2015 tak úspěšný jako dříve, Snax je pouze jedním ze dvou hráčů VP v tomto žebříčku. I tak byl ale díky výtečným individuálním výkonům Snax schopen udržet si 4. pozici, kterou obsadil i loni, opět je tak bramborový. Když se podíváme na výčet všech offline turnajů v loňském roce, Januszovi by se daly vytknout snad jen dvě akce, jinak byl suverénně nejlepším hráčem týmu. Uvidíme, jakou formu si letos přiveze do Katowic.

 

Snax

 

3. Nicolai "devve" Reedtz

 

Mladá dánská puška měla opravdu povedený rok a jeho výkony šly v roce 2015 prudce nahoru. Devve je přesným úkazem hráče, který dospívá a na jeho herním stylu to je hodně poznat. V 11 z 20 offline turnajů v minulém roce byl Nicolai nejlepším hráčem svého týmu, což jen podtrhuje tento fakt, statisticky byl jedním z nejvyrovnanějším hráčů celého žebříčku, v celé řadě statistických údajů patří mezi nejlepších pět. Roste z něj velký hráč.

 

device

 

2. Ladislav "GuardiaN" Kovács

 

Konečně druhá pozice a Slováci mohou slavit. Ačkoliv na vrchol se GuardiaN nedostal, tak jeho výjimečně výkony se nedaly v roce 2015 jen tak přehlédnout. Nebýt něj, je těžko představitelné, jak by na tom Natus Vincere v loňském roce byli. Slovy čísel, sniper z Komárna dal loni 1686 AWP killů, průměrně 0.42 na kolo. Nejlepší je také jeho K:D rozdíl v otevírání kol. K tomu, aby se probojoval až na trůn, mu chybí pouze týmové úspěchy Na`Vi.

 

GuardiaN

 

1. Olof "olofmeister" Kajbjer

 

A jsme na konci. Ale kdo loni sledoval CS:GO turnaje, muselo mu být jasné, že jedničkou loňského roku bude olofmeister. Nikdo jiný nad scénou nevyčníval, jako švédská hvězda. V roce 2015 dal ze všech hráčů nejvíce killů (3746), 0.82 zabití na kolo na major turnajích a jeho tým v 71.2% vyhrál kolo, když Olof někoho zabil. V těchto třech statistikách byl loni nejlepší, čím ale opravdu vyčnívá, tak jako jediný je nad průměrem v killech, asistencích, smrtích, otevírání kol, zabití s AWP, automatem i pistolí, a také v 1vX situacích. Prostě výjimečný hráč.

 

olofmeister

 

 

Kompletní žebříček TOP20 nejlepších hráčů dle HLTV.org:

 

1. {#Švédsko} Olof "olofmeister" Kajbjer
2. {#Slovenská Republika} Ladislav "GuardiaN" Kovács
3. {#Dánsko} Nicolai "devve" Reedtz
4. {#Polsko} Janusz "Snax" Pogorzelski
5. {#Švédsko} Robin "flusha" Rönnquist

 

6. {#Francie} Kenny "kennyS" Schrub
7. {#Švédsko} Freddy "KRIMZ" Johansson
8. {#Francie} Vincent "Happy" Schopenhauer
9. {#Francie} Nathan "NBK-" Schmitt
10. {#Švédsko} Jesper "JW" Wecksell

 

11. {#Švédsko} Christopher "GeT_RiGhT" Alesund
12. {#Dánsko} Peter "dupreeh" Rasmussen
13. {#Francie} Richard "shox" Papillon
14. {#Ruská federace} Egor "flamie" Vasilyev
15. {#Dánsko} René "cajunb" Borg

 

16. {#Švédsko} Patrik "f0rest" Lindberg
17. {#Polsko} Filip "NEO" Kubski
18. {#Francie} Dan "apEX" Madesclaire
19. {#Finsko} Aleksi "allu" Jalli
20. {#Spojené státy americké} Tyler "Skadoodle" Latham

 






Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

NahoruNahoru