Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal kuilys, 24.04.2017

Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Herní portál TOPGAMING ve spolupráci s klubem RE-LOAD uspořádal už několik desítek kvalitních turnajů a tento jednoznačně patří mezi TOP turnaje.


V herním klubu RE-LOAD se v ranních hodinách sešlo 44. hráčů. Turnaj byl připravený tradičně do dvou fází. Začínalo se v 8 skupinách ve kterých hráči odehráli zápasy každý s každým 1x a následně nejlepší 4 postoupili do playoff pro 32 lidí.

Náš hráč Martin Strnad obsadil ve skupině první místo s bilancí 4 výhry a 1 prohra.

Nyní přejdeme rovnou k finálovým zápasům toho turnaje. RediA KobbyCz se opět utkal ve finále s hráčem eEriness.Valvi kterého bohužel už tentokrát nedokázal porazit. V prvním zápase Kobby prohrál, ve druhém zápase soupeře rozdrtil a přišel rozhodující zápas ve kterém Kobby bohužel dostal gól hned na začátku a poté se už zápas velmi těžce otáčel a výborný Valvi si náskok pohlídal.

Měli jsme možnost přes Twitch vidět opravdu kvalitní zápasy v celém turnaji.


Vyjádření Valviho (ZDROJ: TOPGAMING.eu)

"Zdravím, včerejší lanka s největší účastí co se týče 1v1 turnaje v Re-loadu byla perfektní. Od rozdělení na dva úseky, abychom se tam všichni vešli až po samotný průběh, kde se zbytečně nic neprotahovalo a vše běželo jak mělo. Celý turnaj se nesl v příjemném duchu a nezaregistroval jsem žádný problém. Konečně jsem si vybral všechno potřebné štěstí a dočkal se toho tíženého 1.místa. Když se dostanu do finále, tak ze mě padá veškerý tlak, když prohraji, tak všichni očekávají, že budu opět druhý a když vyhraji, tak je to úžasný a to se včera povedlo. Díky Topgamingu a Re-loadu, a všech lidí kolem, že se tohle mohlo uskutečnit ????"

1.místo eE.Valvi  -  7000 CZK
2.místo Redia.kobby -  4000 CZK
3.místo TPG.MrRici - 1500 CZK
4.místo SGT.Danky - 700 CZK

 Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru