Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it
Červená Sedma

Červená Sedma

O sponzorovi: Hlavní sponzor - Restaurant Červené Sedma Vám nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně v romantickém prostředí staré Kampy s vyhlídkou na Karlův most. Specialitou podniku je pečené uzené koleno na černém pivě, výborná moravská vína a samozřejmě Plzeň 12°. Možnost pořádání firemních i rodinných oslav. Kapacita restaurace je 42 osob a 40 dalších na příjemné letní zahrádce.
Web: http://www.cervenasedma.com
Děkujeme za finanční podporu týmu při samotném založení organizace v celkové výši 6000 Kč!
i3D.net

i3D.net

O sponzorovi: Společnost i3D.net vlastní a provozuje více jak 8,000 serverů na vícero lokacích po celém světě (Amsterdam, Rotterdam, Frankfurt, Londýn, Sydney, Tokyo, Hong Kong, S?o Paulo, Johannesburg, New York, Washington DC, Dallas, Los Angeles). Středisko máme v Nizozemsku, kde na ploše téměř 3400 m? provozujeme transatlantické síťě s kapacitami až 254 Gigabitů.
Web: http://www.i3d.net/
Děkujeme za Veřejné herní servery pro hry Counter Strike Global Offensive a Vietcong2!
Vyroba-dresů.cz

Vyroba-dresů.cz

O sponzorovi: Na evropském trhu se sportovním oblečením se firma pohybuje už více než 15 let a jejich hlavní náplní je výroba kvalitních sportovních dresů a sportovního oblečení. Vyrábí velký sortiment dresů, například hokejové dresy, fotbalové dresy, florbalové dresy, cyklistické dresy, dresy pro paintball, americký fotbal a další sporty. Veškeré sportovní dresy a sportovní oblečení vyrábí pouze z kvalitních a osvědčených materiálů a s maximálním důrazem na kvalitní zpracování, design a uživatelský komfort. Mezi stálé zákazníky patří přední sportovní kluby jak v České republice, tak i v zahraničí, především v Rakousku, Německu, Švýcarsku, Dánsku a Holandsku. Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníků!
Web: http://vyrobadresu.cz/
Děkujeme za Poskytnutí slev na jejich produkty a výrobů dresů.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru