Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal kuilys, 06.03.2016

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.
REDIA CS:GO TEAM

(zleva: BaXi, FroX, JK, KonKy, Da_Reno)

Před začátkem rozhovoru bych rád poděkoval klukům za to, že nás reprezentovali na této Lan akci. Radim Šinagl Management RediA

Čau, nejdříve bych tě chtěl požádat, aby ses v krátkosti představil čtenářům.

Takže ahoj, já se jmenuji Pavel “KonKy“ Blatoń. Je mi 19 let a bydlím v Karviné. Hraju Counter-strike už od jeho verze 1.6, kterou jsem začal hrát asi v roce 2009, poté jsem přešel jako většina hráčů na verzi Global Offensive, kterou hraji už pátým rokem.

Jakým způsobem jste poskládali tým o pěti členech?

No, byla to celkem náhoda. :D Já jsem už chtěl skončit s neúspěšným skládáním týmů a možná i dočasně přestat s touto hrou, ale nakonec jsem to neudělal, jelikož mi jednoho dne napsal JK, jestli bych nechtěl s ním složit tým. Chvíli jsem váhal, protože neúspěšných týmů jsem už měl tisíce, ale nakonec mě přesvědčil. Tak jsme sehnali zbylé 3 hráče a zkusili jsme spolu hrát. Hned od první chvíle jsem cítil, že ten tým může mít budoucnost, jelikož tam nebyl žádný toxický hráč, všichni měli dobrý aim a taky každý při hře přemýšlel, což mi přišlo strašně super, protože sehnat dneska tým na této scéně s normálními hráči je velmi obtížné. A tak jsme spolu začali hrát a bylo to čím dál lepší. Sehráli jsme se, natrénovali taktiky a hned po 2 týdnech existence tohoto týmu jsme jeli již pod jménem organizace RediA eSport na naší první společnou LAN akci do Trnavy s názvem UNICON.

Nedávno jste vyrazili na Slovensko do Trnavy. Jak dlouho jste se připravovali?

No, jak jsem už zmínil o pár řádků výš, připravovali jsme se 2 týdny, jelikož takovou dobu náš tým existoval. Ale šlo to. Trénovali jsme taktiky, jak často to šlo, hráli jsme zápasy, někdy i turnaje a pomalu jsme doplňovali naše nedostatky.Jaká byla organizace turnaje? Kolik hráčů dorazilo?

Organizace turnaje byla celkem dobrá, čímž jsem byl příjemně překvapen, jelikož tento turnaj měl vlastně svoji premiéru, jelikož nikdy dříve nebyl. Myslím si, že až na pár nedostatků týkajících se toalet a menšího delaye to bylo super. :D Dorazilo tam zhruba 20 týmů, jestli dobře počítám, takže byly 4 skupiny po 5 týmech.

Na kterém místě jste skončili?

No, to už tak příjemná odpověď nebude. Skončili jsme totiž na 10.-12. místě z 20 týmů. Strašně nás to zklamalo, jelikož jsme pokazili jeden zápas ve skupině, který potom rozhodl o všem. Prohráli jsme 14:16. Vysvětluje se to ale tím, že najednou náš hráč začal mít lagy. Spadl kousek od něj smoke a najednou měl 20 fps, na čemž se nedá hrát. Spadli jsme teda potom do lower bracketu a tato nepříjemná skutečnost se opakovala. Tzn. 20 fps po čas celého matche.Dalo by se říci, že jsme hráli 4vs5. Takže jsme opět těsně prohráli. Někteří si možná myslí, že se vymlouváme, ale není tomu tak.

Jaké máte plány do budoucna?

Tak v budoucnosti rozhodně zabojujeme o postup do grandfinále v šampionátu Ostrava Championship, který nyní probíhá, ale naše priorita je kvalifikovat se na turnaj Y-Games do Bratislavy. Tam bychom se už chtěli předvést v plné parádě a jsme připraveni porazit i ty nejlepší. Jelikož jak jsem už zmínil, CZ/SK scéna je nestabilní a pořád vznikají nové týmy, které něco nacvičí a potom se rozpadnou. Doufáme, že tam předvedeme co nejlepší výsledky.

Děkuji ti za rozhovor a reprezentování RediA týmu, máš pro fanoušky nějaký vzkaz?

Taky Ti děkuji za rozhovor a taky bych Ti chtěl poděkovat za to, že vůbec pod Vaší organizací můžeme hrát a velice si toho vážíme. Fanouškům bych chtěl vzkázat, aby nám fandili a podporovali nás, jak nejvíce to půjde, budeme se snažit v každém turnaji zahrát maximum, abychom v budoucnosti dosáhli co nejlepších výsledků.

 

AFTERMOVIE

Druhé aftermovie: FacebookCelkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru