Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal kuilys, 13.08.2015

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike Global Offensive. Jak naše sekce na Lancraftu dopadla? Více v novince.

Jak jsem již zmínil v nadpise, RediA tým měl na Lancraftu 2015 zastoupení v turnaji Counter Strike Global Offensive kterého se zúčastnilo 32 týmu z celé České republiky.


Prize money Counter Strike Global Offensive


1. místo - 30 000 Kč(~1090 €)

2. místo - 20 000 Kč (~730 €)

3. místo - 10 000 Kč (~360 €)

Největším překvapením při roslosování skupin bylo, že jsme chytili v prvním kole druhý nejlepší tým celého Lancraftu celek eSuby.
V prvním zápase základních skupin podala naše sekce celkem dobrý výkon a prohrála s celkem eSuby 9:16 viz. screenshot.

Poté nás čekal zápas proti týmu goecorush ve kterém jsme podlehli 8:16 viz. screenshots.

Poslední zápas ve skupině se odehrál proti týmu Fox Hound ve kterém jsme prohráli největším rozdílem 7:16.

Do play-off postupovaly všechny týmy, tudíž i náš celek postoupil do play-off kde jsme však opět prohráli a na celém Lancraftu jsme skončili.

Přestože naše sekce prohrála všechny zápasy, tak podala slušně výsledky oproti mnohem zkušenějším týmům. Do poslední chvíle jsem věřil v pokračování naši sekce v dalších offline turnajích, jelikož Lancraft byl výborným přínosem zkušeností do dalších Offline turnajů, avšak sekce se rozpadla a nadále nebude reprezentovat RediA tým.

Sestava RediA LANCRAFT 2015 sekce

CR Daniel 'gree' Čepek
CR Lukáš 'malcoNN' Vokurka
CR Martin 'ANSONE' Anselm
CR Daniel 'STEFEK1337' Vavruša
CR Radek 'STIFFLER' Hlávka 

Celá fotogalerieCelkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru