Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal kuilys, 05.02.2017

Zajímavou novinkou letošního roku je zásadní změna v map listu hry Counter Strike Global Offensive.

Pravděpodobně nejpopulárnější mapa z prostředí hry Counter-Strike Dust II se odebírá k odpočinku. Po nějakou dobu se s ní nebudeme setkávat v aktivním map-poolu. Poslední update CS:GO se zaměřil zejména na opravy a úpravy prostředí ve hře a s nimi přišla i tato zásadní změna.

Náhrada za tuto ztrátu je ale důstojná - konečně se oficiálně vrací modernizovaná verze neméně oblíbené mapy Inferno, kterou vývojáři vypustili do světa v říjnu minulého roku.
Aktivní mapy po změně

Aktivní soubor map nyní vypadá následovně:

    Mirage
    Train
    Nuke
    Cache
    Cobblestone
    Overpass
    Inferno


ZDROJ: GRUNEX.comCelkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

NahoruNahoru