Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Česká republika RediA e-Sport Team
Vietcong2Vietcong2 Polsko CHAOS
1. mapa 
04:09
27.02.2014 CW Odkaz na zápas Web soupeře
2. mapa
Naše sestava:
CR  Tomáš "Tommy" Novák
CR  Kuba "StonE" Mikeš
CR  Dominik "Hunter" Urban
CR  Michal "Kentaur" Šembera
Soupeřova sestava:
Kamil "Kamaz" Misiura  PL
"PIT" Polsko
"PrinZ" Polsko
"Skorzeny" Polsko
Komentář: First official match against CHAOS after a lot of training which had better ends for us, then this regular match. CHAOS defend is really strong and we had problems to brake it. We are looking for revange soon. Nice and hard match anyway. Always enjoy to play game like this one. GJ guys. If you want to count score on rounds: it was draw twice and win for CHAOS twice. So round score will be like 4:2.
Screenshoty:

Chaos_Zapas1_NVABaseUS Chaos_Zapas1_NVABaseVC Chaos_Zapas1_CheckpointUS Chaos_Zapas1_CheckpointVC 


Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Facebook

Vote

Redia servers

Newest users

Sponsors news

Coverages and events

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru