Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal DaveKiller, 23.07.2013

Proběhl nám v pořadí šestý týden evropské verze The League of Legends Championship Series, tentokráte z Kanárských ostrovů ve městě Tenerife.. Jak se vedlo Freezovi, aneb české posile Ninjas in Pyjamas, zastávající týmovou pozici AD carry? A jak to vypadá s SK gaming, kteří se tak trochu překvapivě plácají od samého začátku na posledních příčkách?

 

Čtvrtek

 

Jako vůbec první čtvrteční duel se odehrál zápas mezi týmy, které zaujímají poslední příčky tabulky, a to jsou týmy MYM (Meet Your Makers) a již výše zmíněný celek SK Gaming. Nakonec z této rvačky o lepší pozici vyšli šťastněji MYM a SK Gaming tak spadli na úplný spodek.

Další zápas byl v režii Evil Geniuses, kteří s novým junglerem Shackerem, jenž vystřídal Snoopeha podávajícího nestabilní výkony, dokázali sejmout Fnatic. Evil Geniuses se tak vyhoupli v tabulce dost na to, aby nemuseli být, spolu s SK Gaming, u dna.

V pořadí třetí match byl mezi Gambit Gaming a Lemondogs. Gambit celkem s přehledem přejeli Lemondogs a vyšvihli se na první příčku.

Čtvrteční poslední duel nás ovšem zajímá nejvíc. NiPFreezem se v něm utkali se silným celkem Team Alternate. Jen na first blood tohoto zápasu jsme čekali až do počátku čtrnácté minuty, kdy se Malunoovi (Zac) podařilo šikovně skočit na midu na Forellenlorda (Ahri) a Bjergsen (Orianna) už měl tak lehkou práci. Další průběh zápasu můžeme hodnotit jako silně vyrovnaný až do 28. Minuty, kdy po pro NiP špatně vypadajícím teamfightu nakonec dokázali sestřelit hned tři hráče Alternate bez jediné ztráty u sebe. Poté následoval baron a hra se začala rychle stáčet na stranu NiP. Ti během dalších tří minut dokázali acenout soupeře a dovést zápas do sladkého vítězství. Zároveň touto výhrou vlastně pomohli Gambitu, který se nyní nemusel dělit o první místo s Team Alternate. Freeze hrál Caitlyn.

 

Pátek

 

Druhý den šestého hracího týdne EU LCS započal duel MYM a Fnaticů. Fnatic, podle očekávání, dokázali deklasovat soupeře a polepšili si v tabulce.

Na druhý zápas druhého dne opět nastoupili Ninjové v Pyžamech, tentokráte proti Lemondogs. First blood taktéž trval relativně dlouho a to až do dvanácté minuty, kdy byl Malunoo (Jarvan IV) nešťastně odchycen na topu, kde na něj naskočil Dexter (Elise) a ukončil jeho bytí. Jestli jsem u prvního matche NiP mluvil o vyrovnanosti, tak už opravdu nevím, jak popsat tento. Hrálo se nahoru a dolu. NiP dokonce dokázali získat Baron buff, ovšem nakonec rozhodl vysoký gold lead Lemondogů, který se točil okolo deseti tisíců, především díky vysokému počtu zbořených věží. Freeze hrál opět Caitlyn. Začínám mít pocit, že spolu ti dva snad něco mají.

Ve třetím zápase se střetli Team Alternate a Evil Geniuses. Alternate se prořezali řadami Evil Geniuses jako nůž máslem a dohnali tak Gambit Gaming na první příčce.

Čtvrtý zápas měli právě ruští bojovníci šanci opět se ujmout vedení. To se ovšem nestalo a my mohli vidět staré dobré SK Gaming kontrolující hru.

LCS týden šestý

 

Sobota

 

Poslední hrací den na Kanárských ostrovech nám vskutku divoce zamíchal kartami. První zápas posledního dne předvedli svou sílu Fnatic, když si dovedli udělat zářez Gambit Gaming. Tím se vyhoupli na první příčku k právě ruským válečníkům a Team Alternate se skóre 10 výher na 8 proher.

Poté nás čekal třetí a poslední zápas šestého týdne NiP, a to proti SK Gaming. Možná vám to přijde divné, ale Freeze picknul Caitlyn, což byl dle mého naprosto neočekávaný krok. Na tomto zápase není bohužel moc co komentovat. SK Gaming ovládali naprosto celý zápas a snadno si došli pro vítězství. NiP se lepila smůla na paty a za celý zápas nedovedli získat jediný zářez kohokoli z SK Gaming. SK Gaming se tak pojistili, že nebudou okupovat poslední místo tabulky.

Třetí zápas MYM proti EG dopadl lépe pro Evil Geniuses a Meet Your Makers tak skončili právě na osmém, posledním místě, zatímco EG se dělí s SK o místo 6. a 7.

Poslední zápas celého týdne předvedli Team Alternate proti Lemondogs. Team Alternate měl možnost probojovat se na první místo, zatímco Lemondogs bojovali o to, aby se dělili s Gambit, Alternate a Fnatic o první čtyři příčky, namísto dělení se o 4.  a 5. s NiP. Nakonec vše dopadlo dobře pro Lemondogs a tabulka tak i po šestém hracím týdnu vypadá velice otevřeně.

 

Abych tedy vše v rychlosti zrekapituloval - O první čtyři příčky se děli Gambit Gaming, Team Alternate, Lemondogs a Fnatic, pátou příčku vlastní Ninjas in Pyjamas, šestou a sedmou SK Gaming s Evil Geniuses a Meet Your Makers poslední, osmou.Avatar
 #1 CR LosGanjos 24.07.2013 / 12:03     Dislike 68  
SK Gaming ftw
Celkem 1 komentář
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru