Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal Tommy, 10.02.2014

S příchodem nového roku jsme vás informovali o odchodu League of Legends sekce. Jejich odchod přišel po bootcampu, kde už dnes náš bývalí tým trénoval týmovou sehranost a připravoval se na LAN party ve Zlíně, která se bude konat 15-16.2.2014. Zároveň se však na zmíněném bootcampu povedlo díky našemu manažeru Janu 'Twixxymu' Hrbkovi nascoutovat kontakt na další nadějné tváře této slavné progamingové hry. Proto ihned po zjištění, že stávající sekce má úmysl odejít, jsme se rozhodli kontaktovat tuto sestavu. Na naši nabídku kývli a my jsme si tak mohli potřást rukou. Pojďme se společně podívat na detaily nových reprezentantů našeho klubu!
Novou oporou, díky které budeme hledat zastoupení v této celosvětově uznávané a populární hře, se stane pět mladíků pod vedením Česká republika Ondřeje 'Andyho' Klusáčka. Tohoto borce jste už mohli vidět pod vedením naší parternské organizace team KnT. Působil zde společně i s jeho pravou rukou, Česká republika Jirkou 'Egbym' Knejpem, který se příchodem Andyho přesouvá taktéž pod naše křídla. Společně tak tvoří základ týmu a jsou doplněný o další nezbytné hráče, které mají ještě důležitější úlohy ve hře League of Legends. Pojďme nyní klasicky po staru proklepnout jejich celou sestavu.


Česká republika Ondra 'AndyBlue' Klusáček
Česká republika Jirka 'Egby' Knejp
Česká republika Jarda 'Pompeus' Zeman
Česká republika Lukáš 'Lakkej' Philipp
Slovensko Matěj 'dareon' Škultéty


Některá jména znějí trošku netradičně ale věřte nebo ne, všichni zmínění reprezentanti RediA e-Sport Teamu jsou české národnosti až na dereona. Ten pochází ze Slovenska. Od poloviny ledna již trénují pod naší záštitou, officálně je však vítáme až nyní. Celou dobu, po kterou jsme je částečně udržovali pod pokličkou totiž trénovali v nové sestavě. Jak jsem již výše psal, v kádru samotného týmu proběhli menší změny. Celému novému týmu přeju hodně skillu a zkušeností, málo nervů ve hře a účinou komunikace ve hře, která je zejména ve hře League of Legends velice páteřním aspektem hry. Troufám si s nadsázkou říci, že ze všech progamingových her na světě dokonce nejdůležitější. Proto doufám, že se nám s tímto týmem konečně podaří najít dlouhodobou spolupráci, která naplní naše tížené prosby. A tím není nic menšího, než neměnit týmy častěji, než ponožky. Stejně tak doufám, že do budoucna bude naše organizace natolik dobře vybavena, aby jsme s našimi kluky po podání dobrých online výsledcích mohli začít přemýšlet i o nějaké LAN párty apod. Na tyto kroky je však ještě čas.


Závěrem vám jen sdělím ještě menší novinku, že naší stránku čekjí další rozsáhlejší upgrady. Ty však jsou plánovány zhruba na léto. Budou provedeny za provozu webu takže se nemusíte obávat žádných výpadků. Naopak. Naši organizaci čekají velké věci. Bohužel i nějaké méně radostné. O tom si však povíme už zase příště ..
Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru