Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal TheShadow, 11.04.2014

Koncem minulého týdne se v Pražském výstavišti EXPO v Letňanech uskutečnil festival 4fans, jenž vyvrcholil turnajem v Leaque of Legends. Pokud jste si udělali čas a zavítali na tento festival, mohli jste již kromě zmíněného turnaje navštívit autogramiádu top hráčů z české scény nebo vyzvat jednoho ze slavných lets playerů na souboj o zajímavé ceny. O zábavu během dne se starali známí komentátoři z youtube.

 

O den později se všichni příznivci Leaque of legends sešli na finálovém turnaji, do kterého se probojovaly čtyři domácí týmy, jímž se podařilo kvalifikovat ze dvou kvalifikačních turnajů, z nichž postoupili pouze dva finalisté. V prvním kvalifikačním turnaji se do finále dokázali probojovat týmy eSuba a ex 5GC, který eSubě v kvalifikaci uštědřil debakl. Oba týmy se nakonec mohly radovat z postupu. Z druhé kvalifikačního turnaje postoupili Inside Games a tým Frozenriders Academy, který však byl nahrazen týmem Cyborg Factory z organizačních důvodů.


V prvním semifinále se mezi sebou utkali eSuba proti Inside Games, kde eSuba těsně prohrála v poměru 1:2 a zbyl na ni pouze zápas o třetí místo. Ve finále se mezi sebou porovnali síly Inside Games a ex5GC kteří si v semifinále poradili s týmem Cyborg Factory výsledkem 2:0. Ve finálovém kole plném očekávání suverénní ex5GC došli pro konečné prvenství v poměru 2:0 nad Inside Games. Se čtvrtým místem se musel uspokojit tým eSuba, který podlehl v souboji o třetí příčku týmu Cyborg Factory. Na fotogalerii z festivalu se můžete podívat zde.Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru