Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal kuilys, 19.05.2014

Zdravíme všechny návštěvníky a čtenáře našeho webu. Každý týden se vás snažíme informovat o aktuální situaci, ať už ve světě her nebo progamingu. Dnešním dnem by jsme vám chtěli představit tip pro hraní počítačových her. Naším tipem tohoto týdne je herní myš od americké společnosti Tesoro která v české republice není tak známa jako např. společnosti Steelseries nebo Razer. Čtěte dále.

Jak jsem již nastínil v úvodu, jedná se o úplnou novinku na trhu a zároveň velmi kvalitní herní myš Tesoro Shrike H2L Laser Gaming Mouse.  Podrobné informace o této novince a firmě která na trh vydala svojí v pořadí již pátou herní myš určenou pro největší přesnost a herní požitek se dozvíte níže. 

 

Tesoro

Tesoro Technology Inc USA, je tým herních nadšenců pocházejících z USA. Naše firma byla založena za účelem navrhovat jedinečné výrobky speciálně pro ty nejlepší hráče. Zaměřili jsme se na hraní her na PC a naším posláním je vytvářet produkty s dobře vypadajícím designem, a dosahovat vrcholových výkonů.

 

V posledních letech se herní průmysl vyvinul do stádia ultra-konkurenčního trhu, který dnes vidíme. I když jsme stále ještě relativně mladá společnost, založena v roce 2011. Budeme i nadále usilovat o to nejlepší a průběžně vyhodnocovat náš výkon proti nejlepším z nejlepších.

 

Tesoro nemůže existovat bez herní komunity, která nás inspiruje k vyniknutí v oblasti navrhování a výroby našich oceněných herních zařízení. Jako "gamers" společnost, se budeme i nadále snažit rozšiřovat do nových destinací a posunovat hranice u každého z našich produktů.

 

 

 

Tesoro Shrike H2L Laser Gaming

Tesoro Shrike

 

POPIS PRODUKTU

 

Laserová herní myš TESORO SHRIKE

Fascinující design a ergonomický tvar laserové myši s názvem SHRIKE poskytuje špičkové držení při hraní náročných her a vyspělé technologie vám zajistí vítězství v každé hře. Laserová herní myš je ideální pro hraní FPS her s možností nadefinování vlastních maker a 8 tlačítek.

 

Vynikající funkce

Díky funkci Non-Angle Snapping bude pohyb kurzoru přesně odpovídat pohybu myši. S funkcí Lift off distance control myš rozpozná, že byla zvednuta z podložky a nereaguje na prováděný pohyb, pokud neleží na podložce.

 

Osm tlačítek + rolovací kolečko

Myš samotná vypadá velmi pěkně, až futuristicky, je vhodná především pro praváky. Myš má celkem osm tlačítek - klasická dvě tlačítka, která jsou nenápadně zapuštěna do těla a rolovací kolečko, které dokáže mimo jiné fungovat jako tlačítko třetí. Mimo tuto základní sestavu se na myši nachází další tlačítka pro přepínání rozlišení a tlačítka vpřed/zpět.

 

Klíčové vlastnosti

Laserová myš TESORO SHRIKE je "drátovou" herní myší s osmi tlačítky, 128 kB vestavěnou pamětí a možností nastavení rozlišení snímacího prvku až 5600 dpi v pěti stupních. Spolu se špičkovým senzorem se na precizním pohybu myší podílí i rychlost snímání až 1000 Hz a s ní spojená odezva 1 ms. Jistě také oceníte pogumovanou oporu pro palec nebo ultra hladké teflonové kluzáky. K počítači se připojuje pomocí USB rozhraní. Hmotnost myši je 130 gramů a lze ji přizpůsobit pomocí dodávaných závažíček (3x 10g + 1x 5g). Výrobce pro tento model zvolil černé barevné provedení.

 

 Tesoro

- ergonomický a atraktivní design

- rozlišení až 5600DPI nastavitelné v 5 stupních

- 128Kb "on-board" paměti

- možnost nastavení 5 profilů a 40 maker pomocí uživatelsky příjemného a intuitivního dodávaného software

- "Non-Angle Snapping" - pohyb kurzoru přesně kopíruje pohyb myši, myš nemá tendenci pohybovat s kurzorem přímočaře ve vámi určeném směru přestože váš pohyb není lineární

- "Lift off distance control" - myš rozpozná, že byla zvednuta z podložky a nereaguje na pohyb myši, který provádíte, když neleží na podložce

- frekvence snímání pohybu až 1000Hz (snímá aktuaní polohu kurzoru každou 0,001 sekundu). Ideální pro rychlé FPS hry

- 8 samostatně nastavitelných tlačítek

- nastavitelná váha pomocí dodávaných závažíček (3x 10g + 1x 5g)

- pogumovaná opora palce

- full color nastavitelná LED

- ultra hladké teflonové kluzáky

- Avago 9500 laser chip (v současnosti 2. nejlepší chip na trhu)

- D2FC-F-7N Omron switch

- rozměr: L125 x W75 x H42mm

- váha: 130g

 

Velmi příznivá cena tohoto produktu je na českém trhu v průměru 1250 KČ

 Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru