Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal Tommy, 22.05.2014

RediA e-Sport Team se od dnešního dne bude oficiálně pyšnit novou DotA 2 sekcí. Dota se tak stává další, v pořadí již třetí, podporovanou hrou u našeho týmu. Jejím kapitánem nebude nikdo jiný než David Braný alias Caixin! Pro ty z vás, kteří vůbec nic o této hře nevědí věřte, že je to jedna z nejvíce hraných her současnosti na poli progamingu. DotA 2, neboli Defence of the Ancients 2 , je pokračováním legendární mapy pro WarCraft 3. Jedná se tedy o strategickou hru vyvíjenou firmou Valve.

 

 

Členové týmu

Maroš Lučanský
alias Warstomp narozen v roce 1992 v malém městě s názvem Krompachy. Mezi oblíbené koníčky tohoto hráče patří především hraní Doty které se věnuje aktivně již řadu let.

Štěpán Šich alias 
Morgy narozen v roce 1988, pochází z města Vyškov. Tento hráč je známy především jeho výškou 215 CM, zůčastnil se již mnoha lan akcí, dotě se věnuje již osmým rokem. Taktéž má rád sport, především tenis.

Lukáš Vaník alias Lemi narozen v roce 1994. Momentálně bydlí v hlavním městě České republiky, Praze. Hraní doty se věnuje aktivně již přes pět let. K hraní ho dostali kamarádi.

Lukáš Barák alias Bari narozen v roce 1990. Svoje online výkony vysílá do světa z města Jihlavy.Mezi jeho záliby patří PC ať už hraní her nebo práce s grafikou, sport a cestování.

David Braný alias Caixin narozen v roce 1996. Kapitán a hlava celé sekce. Momentálně bydlí v Šumperku. Mezi jeho záliby patří především Fotbal, florbal a hraní na PC.

 

 

 

Rozhovor s Davidem Braným

 

 

 Ahoj, jak dlouho spolu hrajete a jak jste se dali dohromady?

 David 'Caixin' Braný

Ahoj, především díky za přijetí pod Vaše křídla za celý tým.
Jsme bývalý tým SNAP, bez změny článků v kádru jsme se rozhodli, že se jako tým zařádíme do Vašich řad. Dali jsme se dohromady před nějakou dobou ve složení Caixin, Skreča, Warstomp, Bari, Morgy, nicméně po chvíli učinkování v tomto složení jsme se rozhodli pro změnu jednoho článku a to hráče Skreča který působil na midu, nicméně neměl dostatek zkušeností s hraním Doty v týmu, což ale nijak neovlivnilo jeho super individual skill, tímto ho zdravím.
Hrajeme spolu v celku 2 měsíce s tím že máme odehraných několik desítek turnajových her a i klanových her přes 100 přičemž asi 60 procentní úspěšnost v nich, což se dá říct že je uspokojivé. Čtyři naše články pochází z ČR konkrétně Praha, Šumperk, Vyškov a Jihlava, Warstomp pochází ze Slovenska konkrétně z Košic.
 


 Kterých větších turnajů jste se zúčastnili či se pravidelně účastníte? Dále jak to vidíš do budoucna se svým týmem co se týče turnajů.

 David 'Caixin' Braný
Zúčastnili jsme se několika turnajů a hlavně se zaměřujeme na DOTA2 CZ/SK ligu, momentálně působíme v druhé nejvyšší lize na které jsme se usadili na druhém místě těsně v závěsu za prvním. Do budoucna máme naplánovaný LanCraft v Červenci ve Starém Městě u Uherského Hradiště a plánujeme určitě i DISTRICT a určitě se objevíme i na jiných lankách.
 

 Jak spolu v týmu vycházíte? Můžeš nám například připsat kdo z týmu je nejvíc ukecanej, nebo kdo má na starost taktickou stránku hry atd.?

 David 'Caixin' Braný
V týmu spolu vycházíme suprově, jako každý tým se někdy neshodneme ale nemůžeme si stěžovat na přístup jednotlivců. Jedné věci jsem se bál při složení tohoto týmu a to věkového rozdílu, přece jenom jsem výrazně mladší než ostatní složky týmu ale myslím, že to žádná překážka do budoucna nebude.

 
 Co vaše tréninky? Jak probíhají? Kolik hodin týdně věnujete tréninku? Kolik máte týdně zápasů?

 David 'Caixin' Braný
Naše tréninky probíhají jednoduše, napíšeme si předem ve skupině v kolik hodin se sejdeme a pak hrajeme nějaké týmové matche a snažíme se zaměřit i na chyby abychom se jim v budoucnu vyvarovali. Trénujeme pravidelně někdy víc někdy míň ale snažíme se to nezanedbávat.

 
 Jaký máte pohled na českou scénu Doty 2? Jak by jsi ji porovnal se zahraniční?

 David 'Caixin' Braný
CZ/SK scéna jsou podle mého názoru zastoupeny několika výbornými týmy které jsou schopné konkurovat i předním týmům v zahraničí, nicméně jak v Česku tak i na Slovensku ještě e-Sport není tak rozvinutý, aby se dalo takhle o něčem mluvit, myslím, že to je otázka budoucnosti.

 
 Jak bys ohodnotil náš e-Sport team RediA. Jaký na vás udělal náš tým dojem a co očekáváváte?

 David 'Caixin' Braný
Tým RediA mě překvapil a jsem spokojený s přístupem manažerů a organizace celkově, vyhověli nám v našich podminkách a to pro nás byl rozhodující faktor. Myslím, že by to do budoucna mohla být dobrá spolupráce, líbí se nám tu!


 Teď něco málo z tvého osobního života. Věnuješ se studiu či pracuješ? Čím by ses chtěl živit do budoucna?

 David 'Caixin' Braný
Já pocházím z vesnice Sudkov, je to menší vesnice poblíž okresního města Šumperk v Olomouckém kraji. Letos oslavím osmnáctiny tudíž jsem ještě štěně.
Věnuju se zatím studiu automobilní školy v Zábřeze, konkrétně jako automechanik.
Určitě bych se tímto povoláním rád živil, proč bych tam taky jinak chodil, že? :D
 

 Hraješ ještě něco jiného kromě doty?

 David 'Caixin' Braný
Kromě Doty nehraji nic, věnuji se fotbalu ale mezi herní aktivity patří jen a jen DOTA.


 Mohl by jsi nějak doporučit dotu hráčům, kteří ji zatim nevyzkoušeli či váhájí zda s ni začít?

 David 'Caixin' Braný
Když jsem začínal s hraním počítačových her, mezi moji úplně první hru patřil Knight Online, naučil jsem se tam perfektně anglicky a poznal dobrý bohužel i špatný lidi, později jsem přešel k hrám jako Counter- Strike a podobně, ale pořád mě táhlo vrátit se zpátky na zatracený žrout času Knight Online (znáte to, hry jako WoW, LineAge, a podobně). Pak jsem i se spolužáky hrál hry jako Metin2 a podobně až po W3 (Dota Allstars). Tímto bych chtěl říct že pokud váháte nebo jste nezačali a nezkusili hrát Dotu tak jí zkuste, rozhodně to stojí za to.


 Koho by jsi zvolil jako tvého nejoblíbenějšího hrdinu?

 David 'Caixin' Braný
Jako mého oblíbeného hrdinu bych zvolil hrdiny dva. A to Chena a Crystal Maiden.
Vzniklo to už od mého oblíbené hráče z Natus Vincere, kapitána Puppeyho. Oblíbil jsem si tyhle hrdiny a začal je dost často hrát, náročnější Chen mě chytl o to víc, že jsem na public hrách většinou jednou za uherský rok střetnul někoho kdo ho hrál a když jsem ho hrál já a dařilo se mi, tak mě lidi chválili protože většina lidí Chena považuje za useless hrdinu.
 
Redia FB

 

 


Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru