Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal TheShadow, 23.05.2014

Fanoušci MMA a všech bojových sportů POZOR! EA Sports chystají vydání EA SPORTS UFC a bude se jednat o jednu z nejlepších her tohoto žánru. Pokud se zápasení věnujete v reálném životě či jen u virtuálních obrazovek, určitě si nenechte tento HIT léta ujít!

Jste připraveni na ,,vlastní kůži" poznat svět MMA jako nikdy předtím? EA SPORTS UFC uvádí novou éru virtuálních sportovců, konkrétně MMA zápasníků. Na hru se mohou těšit uživatelé konzol nové generace a to Xbox One a PlayStation 4.

Tvůrci EA si pro vás připravili ukázku souboje celého jednoho kola mezi šampiónem v lehké váze Anthony Pettis a vyzyvatelem Jose Aldo, kde si to mezi sebou rozdají uvnitř octagonu. 

 

Bruce Lee

Fanoušci tohoto sportu se mohou také těšit na jednoho z nejlepších bojovníků smíšených bojových umění v historii, není řeč i nikom jiném než o Bruce Lee, který svými dovednostmi a uměním  měl vliv na moderní MMA a jeho největší hvězdy. Jestli chcete poznat, jak si Lee vysloužil svoji reputaci otce Mixed Martial Arts, můžete ho spatřit v akci na níže uvedeném videu. Poprvé v historii UFC videoher, si tvůrci pro vás připravili kampaň, kde si na začátku můžete vytvořit vlastního bojovníka. Pak už je jen vás zda dovedete svého fightera na vrchol a zůstanete jako poslední.Pociť tvrdost boje

EA SPORTS UFC přináší jako první v historii možnost, ukázat hráčům, jak tělo MMA bojovníka reaguje uprostřed zápasu, kdy je tlačen za hranici vlastních možností pod reflektory uprostřed octagonu a dáván pod tlak ze strany povzbuzujících diváků. Můžeme se tak těšit na úplně novou úroveň realismu a ne každému hráči se podaří dojít na vrchol.Nová generace bojovníků

Podívejte se, jak EA přináší do života gamerů novou generaci videoher sportovců tím, že vytvořilo kopie reálných atletů a zapracovalo fyziologii a emoce světových fighterů UFC. Vše bylo možné díky využití novější technologie, která umožňujě zachytit realističtější pohyb a podobu bojovníka. EA SPORTS UFC plánuje vydání na 17.června 2014.Vstupte do Octagonu!

Tvůrci této hry zároveň také poprvé v historii nových generací konzol nabízí, zahrát si za jednoho ze seznamu MMA UFC bojovníků nebo za legendu jako je Bruce Lee. 
Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru