Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal Tommy, 31.05.2014

Král je mrtvej, ať žije král. Tak by se dala stručně popsat situace, která nastala. O pravěpodobném konci služby GameSpy jsme vás už informovali na začátku dubna. Dnes se v kalendáři píše 31.května a právě dnes by mělo ukončit GameSpy podporu veškerých svých služeb. Se vzniklou situací, co se stane s hrami, které běží díky této službě, si nakonec neporadil nikdo jiný, než samotní fanoušci svých oblíbených her. Ti si s otázkou, co bude dál nedělali velké trable. Zkrátka a jednoduše vyměnili servery, které používalo GameSpy za jiné a tak vznikla nová free služba OpenSpy. OpenSpy nyní poběží i na Vietcongu2 a díky tomu naše mateřská hra bude žít svým životem ještě několik let dále! Uvnitř článku naleznete veškeré způsoby, jak stále zůstat online!

Celkem jsou k dispozici tři řešení. My vám ale ukážeme prozatím dvě nejsnažší, alespoň dle našeho názoru. Tou první metodou je metoda OpenSpy. Postup je jednoduchý. Stáhnete tento soubor, rozbalíte jej a vložíte jej do vašeho adresáře s hrou. Tento soubor nedělá nic jiného, než změnu DNS serverů, které generují server list ve hře Vietcong2. Nové DNS servery jsou zaměněny za ty nové od OpenSpy místo těch starých od GameSpy. Berte ale na vědomí, že tuto změnu doporučujeme udělat až po 31.květnu! Daný soubor totiž musí být aplikován i na daném serveru, kde chcete hrát. V opačném případě, pokud nebude spuštěn žádný server s tímto patchem, nebudete mít kde hrát. Proto je i důležité, aby poskytovatelé serverů spouštěli servery společně s tímto patchem a stejně tak je důležité, aby hráči, kteří chtějí po 31.květnu hrát, měli tento soubor ve svém adresáři s hrou!

Druhá metoda se nazývá Direct connect. V češtině by se to dalo pojmenovat jako přímé připojení. Funguje na principu IP adresy serveru a jeho portu. Hra totiž umožňuje stejně jako ve Vietcongu prvním připojit se na servery na přímo. Co je proto potřeba udělat? Otevřít zástupce hry Vietcong2 pomocí pravého kliknutí myší na ikonku, úplně dole v nabídce pak vybrat možnost "Vlastnosti". Dále bude potřeba překliknout se do záložky "Zástupce". Zde se zaměřte na kolonku "Cil:". V kolonce je cesta ke spouštěcímu exe souboru hry Vietcong2. Samotnou cestu určitě neměnte! Pouze za ní dopište následující: -join IP PORT. Dále je potřeba spouštět hru jako správce, aby měla práva k přístupu do internetu. V opačném případě, pokud hru jako správce nespustíte, hra vám po pokusu k připojení napíše "Server ztracen" a připojení tak bude neúpspěšné! Spustit hru jako správce můžete v záložce "Obecné". Zde přikládám obrázek pro ukázku, jak by to mělo správně vypadat! Kdyby jste měli jakékoliv potíže, určitě neváhejte a obraťte se na nás do komentářů! Rádi vám pomůžeme!Pro připojení na server i3D.net - RediA e-Sport Team je potřeba zapsat následující adresu:  

-join 91.198.152.92 5426
Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru