Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal TheShadow, 07.06.2014

Patříte mezi fanoušky survival her? Tak si začněte pomalu šetřit na novou zombie-apocalypsu s nádechem parkourové akce, nesoucí název Dying Light. Polští vývojáři z Techlandu si pro nás připravili notnou dávku adrenalinu a věřte, že při hraní se nebudete nudit!

Dying Light je akční horor na téma přežití z pohledu první osoby. Celý děj se odehrává v rozlehlém a nebezpečném světě připomínající brazilské slumy. Během dne hráči prochází rozsáhlým městským prostředím, kde došlo k velké epidemické katastrově. Jsou nuceni si hledat zásoby a vytvářet zbraně, aby se dokázali ubránit rychle rostoucímu počtu infikovaných obyvatel. Hráči budou schopni také nastražovat pasti proti zombiem a zachraňovat životy neinfikovaným lidem.Titul měl vyjít původně ještě letos, vývojáři ale nebyli spokojeni se stavem hry a posunuli datum vydání na únor příštího roku. Hra je určena pro Xbox 360, PC, PS3, Xbox One a PS4. Pokud vás trailer nadchnul a nemůžete se dočkat vydání Dying Light, předobjednejte si tento titul u našeho sponzora Eclaves. Tak neváhejte a buďte mezi prvními, kdo to natře zombíkům!Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru