Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal TheShadow, 15.06.2014

Než se dáte do čtení naší novinky, máme pro vás důležité upozornění! Pokud se neradi díváte na horory, trpíte strachem z tmavých prostor, či po spatření jediné kapky krve omdléváte, pokračovat ve čtení této novinky rázně  nedoporučujeme! Pro ty odvážnější si Bethesda Softworks ve spolupráci s Tango Softworks připravila survival hororovou video hru, při které vám zaručujeme, že vaše hladina adrenalinu bude na maximu a krev ve vašich žilách bude tuhnout!

Jak jste si již mohli přečíst v nadpise, tvůrci z Bethesdy si pro nás připravili opravdu strašidelný kousek s názvem The Evil Within. Varování z úvodu prosím berte na zřetel, protože krev a nebezpečné překvapení na vás budou čekat opravdu na každém rohu.Příběh

Když detektiv Sebastian Castellanosa a jeho kolega dorazili do místního blázince, mohli už jen přihlížet následkům hrůzné masové vraždy. Po zhlédnutí celého incidentu na bezpečnostní kameře, je Sebastian svědkem brutální vraždy policistů, která měla na svědomí záhadná mocná síla. Během pár okamžiků je i on sám napaden a upadá do bezvědomí. Po probuzení se ocitá v tmavém světě plném násilí, vrahů a nestvůr pověšený za nohy hned vedle svého zmasakrovaného kolegy a dalších tlejících těl. Netrvá to ani pár minut a objevuje se naproti němu sadomachistický řezník, který odřezává kusy masa a odtrhuje končetiny z okolních těl. Od tohoto okamžiku je detektiv Sebastian pod permanentní dávkou strachu a adrenalinu. Je nucen bojovat o své přežití, kde smrt čeká na každém rohu.  Pokud vás trailer neoslovil, nabízíme vám zhlédnout video přímo ze hry, které na první pohled vypadá úchvatně.Tvůrci z Bethesda Softworks umožnili, zahrát si The Evil Within pár vyvoleným. Zatímco hráči hráli, tvůrci natáčeli jejich reakce ze hry na kameru. Jak každý jednotlivec na dané situace reagoval, se můžete podívat na níže přiloženém videu.Vydání The Evil Within je naplánováno na 24. října 2014 pro PC, PS3, Xbox 360, PS4 a Xbox One. Nyní musíme jen čekat...Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru