Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal kuilys, 22.06.2014

Zveme vás na 19. ročník největšího festivalu fantasy, scifi a popkultury - Festival fantazie! Stejně jako každý rok, i letos můžete očekávat pořádnou nálož parádních přednášek, workshopů, besed a promítání, nyní s lepší organizací a více než 1400 různými programy. Výjimkou nebudou ani zahraniční hosté. ZDROJ: BATTLEFORCE (Marek Tran Viet)


Festival se bude konat tradičně v Chotěboři, a to od 27. 6. do 6. 7. 2014. Stejně jako minule, i letos bude na místě široké spektrum služeb - ubytování od spacáků po hotely, restaurace, bufety či hospůdky, půjčovna sportovních pomůcek, šatny a spoustu dalšího. 

Vás hráče bude nejspíš nejvíce zajímat CraFFtCon a LegendCon. Zatímco první jmenovaný není třeba nijak představovat, LegendCon bude na tomto festivalu nováčkem. Pokud hrajete League of Legends, vaše kroky budou nejspíše směřovat právě tam - dočkáte se besed s profesionálními hráči, přednášek o hře a také turnaje o super ceny!

Na místě bude také herna s počítači a konzolemi, přičemž na nich nebudou chybět tituly od EA, Ubisoftu, Sony či Nintenda. Opravdoví hráči by neměli minout ani Muzeum videoher, kde budou k dispozici legendy jako NES, Atari a další hmatatelné kousky herní historie.


A to je jen zlomek toho, co vše se na Festivalu fantazie vlastně objeví. Na své si řijdou všichni - fandové moderních technologií (viz článek k MATFFYZ EXPO), Game of Thrones, bitských sitcomů, anime, StarGate, deskových her, steampunku a tak dále. Mrkněte se na stránky akce, kde budeme mít celý program hezky před sebou!Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru