Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal Jandrkiller, 03.07.2014

Hearthstone: Hearoes Of Warcraft je digitální karetní free-to-play hra od společnosti Blizzard Entertainment. Byla oznámená na konferenci PAX East 2013.

Hráči si mohou zvolit jednoho z devíti epických hrdinů ze světa Warcraft a podle toho si sestrojit balíček karet se kterým poté budou moci porážet své protivníky v tahové hře. Do balíčku karet si mohou přidat kouzla, zbraně, schopnosti nebo mocné bojovníky aby rozdrtili svého soupeře. Je nabídnut režim her proti počítači, náhodnému hráči po internetu nebo proti svým přátelům.
 
 
 
Hra nabízí 4 základní herní režimy a ty jsou:
 
Practice mode - umožňuje vyzkoušet svojí sestavenou kombinaci karet proti počítači ve dvou úrovních a to je základní a expert pro pokročilejší hráče
 
Play mode - umožňuje vyzvat ostatní hráče se stejnými dovednostmi, které jsou následně oceňovány medailemi 
 
The Arena - ( Forge ) zde ukážete své zkušenosti ve výzvě, kterou tento herní režim nabídne. Tento herní režim při skládání balíčku nebude na tolik zábavný . Na začátku každé hry si oba hráči postaví balíček karet z předem nabídnutých karet, které nebudou nijak souviset s kartami které již hráč vlastní. Po konci hry v režimu "The Forge" hráči zůstane jeho nově postavený balíček.
 
Collection meneger - Karty můžete objetovat pro získání materiálů ze kterých pak budete moct skládat nové karty pro své herní balíčky.
 
Typy karet: - základní, expertní, zlaté
 
- sbírat karty můžete účastněním režimech Arena, Practise, Play
- hra dále umožňuje například Crafting a nákupy různých balíčků karet
 
 Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru