Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal kuilys, 18.11.2014

ZDROJ: PLAYZONE.cz! Šestnáct účastníků nadcházejícího major turnaje DreamHack Winter 2014 se dozvědělo své soupeře, jelikož byly rozlosovány základní skupiny.
Turnaj proběhne od 27. do 29. listopadu tradičně ve švédském Jönköpingu a ve hře bude prize money v hodnotě 250 000 $. Jedná se o čtvrtý turnaj spozorovaný Valve.

Deset týmů bylo přímo pozváno organizátory a šest se muselo probojovat přes on-line kvalifikace. Všech šestnáct týmů pak bylo rozlosováno do čtyř skupin o čtyřech týmech. Skupinová fáze se bude hrát GSL systémem a do play-off z ní postoupí nejlepší dva celky každé skupiny.

Jedni z největších favoritů a zároveň vítězové FACEIT a ESWC turnajů, fnatic, budou ve skupině čelit americkým Cloud9 a ukrajinským HellRaisers. Mimoto potkají poměrně neznámý tým z Jihoafrické republiky – Bravado Gaming. Francouzští Titan narazí na novou sestavu iBUYPOWER, dánské dignitas a na Němce z PENTA Sports.

Ninjas in Pyjamas s čerstvou posilou v podobě Mikaila 'Maikelele' Billa poměří síly s dalšími z favoritů, LDLC, dalším německým týmem – Planetkey Dynamics a ESC Gaming. Ve skupině D uvidíme souboje Virtus.pro, Na`Vi, Epsilon a myXMG.

Kompletní rozpis skupin

Skupina A Skupina B
{#Švédsko} fnatic {#Francie} Titan
{#Spojené státy americké} Cloud9 {#Dánsko} dignitas
{#Ukrajina} HellRaisers {#Spojené státy americké} iBUYPOWER
{#Jihoafrická republika} Bravado {#Německo} PENTA Sports     
Skupina C Skupina D
{#Francie} LDLC {#Polsko} Virtus.pro
{#Švédsko} NiP {#Ukrajina} Na`Vi
{#Německo} Planetkey Dynamics {#Francie} Epsilon
{#Polsko} ESC Gaming {#Dánsko} myXMG


Rozpis prvních skupinových zápasů

Skupina A    
{#Švédsko} fnatic vs. {#Jihoafrická republika} Bravado
{#Spojené státy americké} Cloud9 vs. {#Ukrajina} HellRaisers
Skupina B    
{#Francie} Titan vs. {#Německo} PENTA Sports
{#Dánsko} dignitas vs. {#Spojené státy americké} iBUYPOWER
Skupina C    
{#Francie} LDLC vs. {#Polsko} ESC Gaming
{#Švédsko} NiP vs. {#Německo} Planetkey Dynamics
Skupina D    
{#Polsko} Virtus.pro vs. {#Dánsko} myXMG
{#Ukrajina} Na`Vi vs. {#Francie} Epsilon

Hrubý rozpis celého turnaje vypadá takto:

  • 21.–26. listopadu: bootcamp v Inferno Online Stockholm
  • čtvrtek, 27. listopadu: skupinová fáze
  • pátek, 28. listopadu: čtvrtfinále
  • sobota, 29. listopadu: semifinále a grandfinále

ZdrojHLTV.org


Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru