Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal kuilys, 24.11.2014

Za posledních několik měsíců se v našich řadách hodně změnilo. Dnešním dnem by jsme vás rádi seznámili ze změnami které proběhly v naší FIFA 2015 sekci pod vedením Jakuba Hoferka. Čtěte dále.


V tomto roce jsme se rozhodli začít podporovat odvětví ve hře FIFA 2015 a vyplatilo se nám to jak kvalitními výsledky tak i dobrou aktivitou. Ať už současných hráčů nebo těch bývalých kteří u nás působili a kterým bych rád poděkoval za dobré nastartování tohoto odvětví v našem klanu.

V jakém složení byla naše sekce založena?

Česká republika Jakub 'SofTik' Hoferek
Česká republika Richard 'MrRici' Růžička
Česká republika Daniel 'Danky' Bria
Česká republika Martin "Crasik" Fatlýnek

Samozřejmostí je poděkovat všem hráčům za kvalitní reprezentaci našeho klanu ať už v online nebo offline turnajích v Praze.
Bohužel Richard Růžička nás musel opustit z důvodu velkých nároku pro spuštění nového dílu FIFA 2015, dále se s námi rozloučili i Daniel Bria a Martin Faltýnek z nedostatečného času pro hraní.

Avšak tímto jsme nechtěli naši sekci rozpustit a přibrali jsme nové velmi mladé a přesto nadějné hráče k Jakubu Hoferkovi. O jaké hráče se jedná? Vše se dozvíte níže.

Nová sestava 

Česká republika Jakub 'SofTik' Hoferek
Česká republika Jakub 'Wolky' Wolker
Česká republika Vojtěch 'L1sak' Pour
Česká republika David 'K3yboardPOWER' Nacházel

Tímto bych chtěl nové hráče u nás přivítat a popřát jim mnoho úspěchů jak v osobním životě tak i v našem týmu!Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru