Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal kuilys, 10.12.2014

Odevná spoločnosť Tommy Hilfiger predstavila sériu búnd, ktoré sú vybavené solárnymi panelmi. Tie dokážu nabiť 6000 mAh batériu, ktorá má dva USB porty na nabíjanie mobilov a tabletov. ZDROJ: http://vosveteit.sk/

solar


Batéria sa dá navyše vybrať z vrecka a pripojiť aj na nabíjačku z elektrickej siete. Odnímateľné sú aj panely, takže bunda sa dá nosiť aj bez nich.

Bundy sa vyrábajú aj pre dámy aj pre mužov a cena jedného kusu sa pohybuje do 400 eur, pričom polovica z ceny ide údajne na charitu. Bundy sa dajú objednať priamo zo stránky Tommy Hilfiger. Po takomto článku sa však naskytuje otázka – je nutné mať bundu za 400 eur s batériou, alebo si kúpiť klasickú  a omnoho lacnejšiu bundu a k tomu externú nabíjačku, ktorú si môžete dať hocikedy a hocikam do vrecka?

ZDROJ: http://vosveteit.sk/Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru