Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal kuilys, 31.12.2014

Blíží se nám nový rok a sním pro vás mám výbornou zprávu ohledně nového místa pro Lancraft 2015! Kde přesně Lancraft proběhne? V jakém termínu se Lancraft uskuteční? Vše se dozvíte v další části novinky!

Jak jste si již mohli všimnout v nadpise, Lancraft 2015 se bude konat v Ostravě. Konkrétněji na výstavišti Černá louka poblíž nového obchodního centra Nová Karolina a taktéž hlavního centra Ostravy.

Dostupnost vlakem?

Pokud máte v plánu vyrazit vlakem, tak mám pro vás dobrou zprávu. V případě, že vystoupíte na Hlavním Nádraží v Ostravě, tak poté stačí přestoupit na tramvaj, odjet 8-9. zastávek(15. minut +-) a jste na místě!

Datum konání?

23-26.7.2015 (Čtrvtek až Neděle)
Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru