Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal kuilys, 23.01.2015

Náš mediální partner a herní klan Immortal Warriors Gaming vyhlašuje velký nábor! V případě vašeho zájmu o některý z nabízených postů, neváhejte kontaktovat vedení klanu IWG! Více informací v novince.Náš tým Immortal Warriors Gaming byl založen 1. ledna roku 2015, a proto není divu, že nemáme zatím mnoho sestav a naše jméno na herní scéně není nějak známé. Přišel čas, aby se vše změnilo. Dnešním dnem zahajujeme velký nábor hráčů a hráček do našich sekcí, které nemají ještě svou sestavu.

 

Volné sekce:

  •          HearthStone: Heroes of Warcraft – požadujeme rank 8 a nižší

  •          Counter Strike: Global Offensive

  •          World of Tanks

  •          Call of Duty 2

Nábor je zatím otevřen do těchto sekcí, které můžete vidět vypsané výše. V těchto hrách nám nejde především o jednotlivé dovednosti, ale hlavně o sehranost a komunikaci se svými spoluhráči.

 

Požadavky:

  •          Vysoká aktivita

  •          Čas na turnaje

  •          Spolehlivost

  •          Komunikace se spoluhráči a vedením

V případě zájmu nebo jakýkoliv dotazů na naší organizaci nás kontaktujte na Facebooku Immortal Warriors Gaming nebo pomocí e-mailu na sram@iwgaming.eu, kde Vám sdělíme další podmínky pro přijetí nebo odpovíme na Váš dotaz.Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru