Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal Tommy, 24.01.2015

Dnes probíhá v Pražské herně RE-LOAD v ulici Zborovská 30 offline turnaj, o kterém jsme vás informovali před pár dny v této novince, taktéž s účastí našich borců z FIFA sekce! Pojďte se s námi podívat na celý průběh turnaje s živým komentářem, který zajišťuje Filip 'Koozy' Lejček. Našim borcům a stejně tak i ostatním přejem hodně štěstí a dívákům příjemnou podívanou!

EDIT 16:00 Do čtvrtfinále se probojoval hráč Softík, Kobby a L1sak!
EDIT 17:30 V semifinále uvidíme hráče Softík a L1sak! Pro Kobbyho cesta ve čtvrtfinále bohužel končí.
EDIT 19:00 L1sak vypadl po neférovém zápasu s hráčem Šulcíno 2:1
EDIT 19:10 Softík postupuje do finále!
EDIT 20:00 Softík končí na druhém místě! L1sak obsazuje třetí příčku!


 Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru