Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal kuilys, 29.01.2015

Wargaming.net je samotným jádrem eSportu World of Tanks. Po měsících ostrého soupeření se ty nejlepší týmy blíží k vyvrcholení svých regionálních sezón a tak přichází čas připravit se na Grand Finals.S radostí můžeme ohlásit, že Grand Finals se budou konat v Polsku, ve Varšavě. Ano, je to to krásné město, které stejně jako my miluje nezapomenutelné eSport akce. Je hodně způsobů, jak by se dal popsat průběh minulého finále a proč jsme se rozhodli do Varšavy vrátit, nejlepší ale bude, když to necháme říct přímo komentáře z médií:

„Bylo to fakt masivní.” 
PC GAMER

„Polská Varšava se ukázala být dokonalým místem pro Grand Finals.” 
Destructoid

„[…] produkce byla působivou podívanou.”
mmorpg


Tento rok se Grand Finals budou opět konat v dubnu, začnou v sobotu 25. ráno a skončí v neděli 26. v podvečer. Akce se bude konat v centru EXPO XXI.

Dvanáct nejlepších týmů z celého světa se v tyto dny sejde, aby se utkaly o čest a slávu. NA’VI, mistři světa roku 2014, zastupující ten rok server SNS (CIS), budou opět středem pozornosti publika, zvědavého, zda se jim podaří získat titul podruhé v řadě. 

Způsob výběru týmů:

  • Dva týmy zastupující Asii a Tichomoří (servery APAC, KR a Asie)
  • Dva týmy zastupující Společenství nezávislých států (SNS/CIS server)
  • Dva týmy zastupující Evropu (EU server)
  • Dva týmy zastupující Severní Ameriku (NA server)
  • Dva týmy zastupující Čínu (CN server)
  • Dva týmy vybrané jako divoké karty - Wild Cards (WC) – týmy zvolené za jejich vynikající výkon a/nebo jiné kvality.

 

TO NEJ 

ARÉNA

Centrum EXPO XXI je velká, moderní hala nabízející vše, co eSport potřebuje: dobrá doprava, spousta místa a špičkové internetové připojení. Díky tomu všemu bude akce nezapomenutelným zážitkem, ať už se přijdete podívat osobně nebo budete sledovat stream.

Hala je skutečným splněným snem každého, kdo chce pořádnou eSport show!

FORMÁT ESPORT TURNAJE

Nejnovějším krokem vývoje na naší soutěžní scéně je změna počtu bodů, které mohou týmy rozdělit mezi vozidla, stejně jako herního módu. Wargaming.net League se nyní hraje ve formátu 7 vs. 7, kde má každý tým 54 bodů úrovní, dostupných k útratě za vozidla až do VIII. úrovně.

Zápasy se hrají v režimu útok/obrana, kde jeden tým hájí dvě obsazovací základny, zatímco druhý se ho snaží přemanévrovat a základny obsadit, nebo celý tým zničit. 

  

 

SHOW

Grand Finals bude vysíláno živě v angličtině a ruštině. V tuto chvíli to jsou jediné dva oficiálně streamované jazyky. Budeme ale dělat co bude v našich silách, abychom během akce podpořili i streamy v dalších jazycích.

Více informací se o tom dozvíte brzy™!

 

 

DÁREČKY, OFFLINE A ONLINE

V tuto chvíli pracujeme na přípravě spousty zajímavostí.Ještě Vám toho nemůžeme mnoho prozradit, ale počítejte s tím, že přijdou herní bonusy a během akce budou i nějaké lákavé dárečky!

 

 

VARŠAVA – PRO VÁS, PRO ESPORT

Místo konání Grand Finals jsme vybrali mimo jiné podle toho, jak se dané město pro eSport hodí a jak snadno dostupné samotné místo je.

Varšava byla k našim fanouškům stejně jako k našim týmům extrémně přátelská a nabízí široké spektrum skvělých možností k ubytování a dalších atrakcí. Pokud by kdokoliv chtěl polské hlavní město navštívit nejen jako divák této legendární akce, rozhodně ho tu čeká nezapomenutelný zážitek!

Během příštích měsíců se dozvíte více!

 

Uvidíme se ve Varšavě!Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru