Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal Tommy, 08.03.2015

 
Náš partnerský portál UNWADER.eu přináší novinky ohledně jejich portálu. Portál by Vás chtěl pozvat na jejich Counter Strike Global Offensive servery, které mají připravené pro všechny typy hráčů a stále hlídané proti cheaterům. Nabídnout Vám můžou zatím tři servery, ale čtvrtý je už v údajně v plánu! Tady Vám samotný portál Unwader přináší pár informací o jejich servrech:
 
D2,nuke,mirage [5V5]
Stále plný a stále hraný server kde se hrají tři nejlepší mapy zvolené nejen samotnými hráči ale i zkušenými hráči z UNWADER týmu. Tento server má stejně jako ostatní možnost si zvolit "Vanilla" nůž jakéhokoli typu od Gut až po Butterfly dále máme výborně nastavené menu pro adminy a nelagující server.
 
DUST2 ONLY
Na tomto serveru už se hraje pouze jediná mapa a to ta nejhranější ze všech de_dust2, která už od zrodu Counter Strike 1.6 se hraje stále častěji a častěji. Máme pro vás připraveno dost slotů na to abyste mohli pozvat i své přátele, na serveru stejně jako na D2,nuke,mirage máme výběr nožů, admin menu, ale také seznam TOP (nejlepších) hráčů.
 
Competetive Maps
Jak už z názvu vyplývá tento server se soustředí pouze na Kompetetivní mapy takže tam neuvidíte ani jednu Hostage mapu typu Assault. Na tomto serveru je vše nastaveno stejně jako na tich předchozích co se týče vylepšení a právě díky velké komunitě se tento server za méně než týden stal velmi navštěvovaný.
 
Zombie escape
A je tu čtvrtý server, který máme pro vás uděláme a je to jak jde z názvu poznat o Zombie Escape server! Tento server bude vytvořen tak že tam budou pouze mapy, které jsou vytvořeny právě pro tento "mod" na těchto mapách jde o zdrhání před hordou nemrtvých padlých spoluhráčů, kteří se už od začátku kola nakazili. Na těchto mapách zažijete mnoho zábavy a mnoho vylepšení, které vám nejen zpříjemní hru ale i pobaví...
 
Na všechny servery se také připravuje VIP tak neváhejte a sledujte jak naše servery tak i webové stránky www.unwader.eu.


Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru