Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal kuilys, 19.03.2015

Jste taktéž skalní fanoušci online hraní? Neváhejte a přijdťe si zahrát hru dle vaši libosti na portál Reminiscence.cz! Více v novince ...

Význam slova reminiscence pochází s latinského reminiscere - vzpomenout si, rozpomenout se, obnovit v paměti. Právě zde Ti chceme nabídnout možnost zavzpomínat si na nejlepší datadist WoW - The Burning Crusade a možnost zahrát si jej v kvalitním prostředí.


Server má dlouholetou tradici a nyní se chystá vrátit zpět na výslunní, kam patří. Proto povstal z vlastního popela jako bájný fénix, aby jsi Ty mohl zanechat své stopy na Azerothu, Kalimdoru a Outlandu.
Dovol mi, ať Ti připomenu adresu serveru WoW - TBC: reminiscence.cz/tbc

Nový vítr přinesl nový směr a pár změn, s kterými Tě seznámím. Reminiscence nyní nabízí příjemné rate:
XP kill a Quest 3x
Honor 2x
Profese 2x
Reputace 3x
Drop money 2x


Nastavení bylo vybráno tak, aby expení bylo příjemné a ne příliš zdlouhavé.


Též se můžeš zabavit na některém ze stálých větších eventů nebo na množství malých eventů, které se budou konat průběžně a náhodně.


Ještě mi prosím věnuj chviličku, bude to jen pár vět. Musím Tě seznámit s největší novinkou:
Příjdeš-li k nám jako nový hráč, po dosažení 60. lvl dostaneš jednu reputaci dle svého výběru na exalted. Pokud přivedeš kamaráda či kamarády, jakmile dosáhnou 60. lvl můžeš si ty i on či oni vybrat reputaci jakou chceš na exalted, nebo pokud reputaci nepotřebuješ, můžeš si vybrat jednoho ze vzácných companonů, které jinak nelze získat. Musíš se jen zapsat na forum do příslušné sekce. http://reminiscence....eru-na-exalted/

I když se stále na serveru pracuje a dolaďují se detaily, můžeme Ti nabídnou plně funkční dungeony - jak normály, tak HC a to od základních až po ty nejvyšší. Raidy jsou též funkční, bosové spelují a dělají to, co mají dělat. Classy, talenty i spely plně fungují, reputace též. PvP téže neopomíjíme. Arény a Battlegrouny na Tebe čekají.


Inu, co říct na závěr? Pojď si zahrát, ať už jsi starý ostřílený hráč, který na TBC zažil nejlepší roky či ho chceš jen zkusit, že jsi o něm mnohé slyšel nebo s WoW začínáš úplně. Je jen na Tobě, kam se přidáš, jestli k hrdé Alianci či nespoutané Hordě. Využiješ-li zázemí již existující a fungující guildy či s přáteli založíš svoji vlastní. Před Tebou leží spousta pěšin a stezek a je jen na Tobě, kterou se dáš a kudy se budou ubírat Tvé kroky. Příjď a udělej vlastní otisk v příběhu Outlandu a změň historii. Dobrodružství Tě volá. Plamenná legie se snaží obsadit svět. Voláme Tě na pomoc. Přijď a ukaž co v Tobě je.Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru