Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal kuilys, 03.04.2015

Mistrovství světa v hraní populární hry World Of Tanks je za dveřmi! Vy se připravte na pořádnou podívanou a spoustu soutěží o ty nejzajímavější ceny! Mini soutěž jsme si pro Vás ve spolupráci se společností Wargaming připravili již tento víkend! Soutěžní otázka je velmi jednoduchá. Více v novince.....

KDE?

V Polské Varšavě!
Multifunkční hala: Centrum EXPO XXI


KDY?


25-26.4.2015


TÝMY NA KTERÉ SE MŮŽEME TĚŠIT

Asie a Pacific

ARETE

ARETE skončili první v první sezóně, druhé sezóně a třetí sezóně regionu WGL APAC. Už od roku 2013 jsou nezpochybnitelnými korejskými mistry a každou sezónu svoji hru zlepšují. Toto bude jejich druhé představení na turnaji Grand Finals a celý region jim určitě drží palce.
ELONG


Tým ELONG z Číny není v bitvě žádným nováčkem. Nepřetržitě se nachází na horních příčkách ligových tabulek a dokonce skončil druhý v posledních dvou finálových zápasech sezón WGL APAC. Tento jediný plně profesionální tým na asijských serverech je pověstný svým agresivním herním stylem a rychlými zničujícími útoky.

CIS (Společenství nezávislých států)

Na`ViNa`Vi je tým, který vyhrál turnaj Grand Finals v roce 2014, a vrací se do Varšavy s nadějemi na zničení konkurence a obhajobu titulu světového šampióna. Na`Vi jsou nezpochybnitelnými vládci regionu CIS a decimují vše, co jim přijde do cesty.
HellraisersTým Hellraisers si v regionu vede velmi dobře a jeho stabilní skvělé výkony mu zajistily druhé postupové místo na turnaj Grand Finals. Přestože v uplynulé sezóně WGL v regionu CIS skončil jako třetí, jeho výkon v předchozí sezóně mu zajistil dost bodů, aby sebral postupové místo týmu Santa Claus & Six Deers, který skončil druhý.
EVROPA

Virtus.pro


Tým Virtus.pro je složen převážně z ruských hráčů.
Rumble in the West: 2nd place
Season 4: 2nd place
The Grand Finals: 2nd place
Season 3: 1st place
Season 2: 1st place
Season 1: 2nd place
SCHOOLBUS


Hráči z Ruska a Ukrajiny!
Rumble in the West: 1st place
Season 4: 1st place
Severní Amerika

eLevate


eLevate: Nejagresivnější tým v Severní Americe! eLevate porazili tým I Love Lamp, a tím vyhráli titul šampionů 5. sezóny WGLNA. Dříve si říkali Burn All Empires a soutěžili v turnaji Rumble in the West. Současnými veliteli týmu jsou dva z nejlepších hráčů na severoamerické scéně, GeeForcer a Serenity17.
RUletteRUlette: Vítězové 4. sezóny WGLNA, RUlette, také známí jako #RU, se již účastnili soutěží po celém světě od Polska až po Čínu. Chytré strategie a odvážná hra z nich dělá tým, který bude během Grand Finals rozhodně stát za shlédnutí.
Divoké karty

KAZNA KRUJiž od první  sezóny byli hráči Kazna Kru vždy velmi blízko úspěchu. Na offline finále však nikdy nedosáhli na příčku nejvyšší. Vždy také byli miláčky fanoušků a nikdy neztráceli bojovného ducha.
Santa Claus & Six DeersHráči týmu Santa Claus & Six Deers  začínali v klasickém hodnoceném turnaji Weekly Cups, který je vstupní branou do WGL CIS ladder systému.

Odtud se pak kvalifikovali do Bronze Series. Netrvalo dlouho a hráči tohoto týmu začali sbírat body v Silver Series, kde po dvě sezóny pilovali své schopnosti. V téhle sezóně se jim pak podařilo kvalifikovat do regionální Gold Series.

Ve skupině skončili třetí a propadli se tak až za favority ve svém regionu, Natus Vincere a Hellraisers. Přesto však jejich odvážné útoky soupeře překvapily. Jak Na`Vi, tak HR dostali výprask.

Pouze nedostatek zkušeností z LAN nedovolil WP.SC6 dosáhnout na trofej. Na`Vi své předchozí neúspěchy pomstili v dalším zápase. Tak ať to ve Varšavě již vyjde!
Čína

Bohužel týmy z Číny jsem nenašel nikde zveřejněny.Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru