Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal Tommy, 16.05.2015

V polovině minulého roku jsme si pro vás připravili novinku, ve které jsme vám představili návrhy našich nových dresů, které by nás měly reprezentovat na offline turnajích a dělat našemu týmu správnou image a reklamu. Jelikož jsme měli návrhy dva a sami jsme si nebyli jisti, který návrh bude ten nejlepší, spustili jsme anketu, ve které těsně ale přece jen vyhrál návrh od designera Garruse. I když jsme chtěli k výsledkům ankety přihlížet, byl pro nás i tak nejdůležitější názor členů klanu, především vedení a hráčů samotných sekcí. Proto jsme se nakonec rozhodli vybrat pro výrobu návrh druhý. Vše jsme začali připravovat již na podzim roku 2014, ale nastaly problémy, které odložily výrobu dresů o půl roku. Důvod spoždění a další informace se dozvíte uvnitř článku.

Na začátek pro připomenutí ukážeme návrh, který putoval do výroby. Jedná se o návrh, který vypracoval Česká republika Tomáš 'Tommy' Novák. Finální verze však bude dosti odlehčená, jelikož jsme rozvázali spoustu partnerství a dohod s firmami, které nás nějakým určitým způsobem podporovaly. Proč? O tom si povíme níže.


Největší ztrátou pro nás bezesporu bylo ukončení působení obchodu s hrami, společnosti Eclaves. Společně s firmou Eclaves jsme si pro vás v minulém roce připravili dvě soutěže o originální hry. Jednalo se o hru Metro Last Light a FIFA 2014. V neposlední řadě také Eclaves podpořili pár našich turnajů opět originálními CD klíči pro hry dle vlastního výběru výherce turnaje. Jelikož ale Eclaves neplánují návrat svojí činnosti, rozhodli jsme se je proto z dresů odstranit. I tak jim ale velice děkujeme za veškerou podporu.

V další řadě se také nepovedlo dotáhnout do konce dohodu s firmou WEDOS. I tady vše vypadalo velice slibně, ale jednání však neproběhla podle našich představ a proto celá dohoda skončila neúspěchem.
Pak tu byla také společnost dogSoldiers. Ti nám již dlouhou dobu sponzorovali vlastní herní servery pro naše potřeby a také komunikační servery. Společnost se však rozhodl majitel, který byl zároveň jediným pracovníkem, uzavřít a ukončit tak působnost. I to pro nás byla další citelná ztráta.
Podobně na to jsou i portály GCORE a GAMESBASE, které buď ukončili svoji činnost, respektive oproti původním dohodám zmenšili rozsah spolupráce a proto je také na našich dresech neuvidíme.

Očekáváme že začátkem června tohoto roku by již měli být dresy hotové, takže určitě nezapomeňtě sledovat naše stránky nebo Facebook, kde fotky dresů uveřejníme!Avatar
 #1 Management CR Tommy 23.05.2015 / 13:24     Dislike 86  
Už se nemůžu dočkat Cool
Celkem 1 komentář
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru