Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal Tommy, 14.04.2013

Pro naše fanoušky a návštěvníky máme další dobrou zprávu. Bylo zprovozěno fórum našeho týmu. Ačkoliv bývá fórum často diskriminováno že není důležité a nebo dokonce zbytečné kvůli dnešní dominancí sociálních sítí, i přesto si myslíme že u nás najde svoje místo. Oproti sociálním sítím se dá zobrazit obsah fóra aniž by měl návštěvník vytvořený účet a v neposlední řadě zde také neplatí žádná omezující pravidla jako v případě sociálních sítích. Diskutovat na něm budete moci o všem nač si jen vzpomenete. Ať už se jedná o věci interní ohledně vedení týmu, našich herních sekcích, případně si jen tak pokecat s ostatními nebo se trošku pobavit. 

Fórum bylo oficiálně spuštěno již 6.dubna 2013 ale až dnes jsme vychytali poslední chybky a tak Vám můžeme představit finální podobu našeho fóra. Snažili jsme se zde prozatím zaimponovat ty nejdůležitější kategorie které by vás mohli zajímat a přehledně je rozdělili do příslušných žánrů. Budeme zde také přidávat obsah, který už na našem webu nemá vyhrazené své místo. Na fóru tomu však bude jinak a tak Vás návštěvníky budeme informovat i o průběhu turnajů a jejich výsledcích, především toho mezinárodního ve hře Vietcong2.

Herní sekce
Fórum bude taky místem kde budete moci kontaktovat jednotlivé leadry a členy našich herních sekcích. Zeptat se tak budete moci na otázky týkajících se našich hráčů samotných nebo si tu domluvit nějaký zápas, ať už ligový nebo jen přátelský! Tato kategorie je zkrátka určena všem věcem ohledně našeho týmu tak neváhejte a ptejte se, všem dotazům rádi zodpovíme.

Turnaje
Jak již bylo řečeno výše, najdete tu i informace ohledně námi pořádaných turnajích nebo i těch které jen podporujeme nebo se jich jen účastníme. Všechny dotazy ohledně turnajů a nightcupů směrujte proto sem.

BAN
Následující kategorie "BAN" určitě potěší hráče kteří byli neprávem vyhozeni z našich veřejných serverů či těch které spravujeme. Pokud se chcete dozvědět více o důvodu proč jste byli ze serveru vyhozeni nebo zažádat u zrušení banu, postupujte podle pravidel kategire fóra "ban" kde najdete přesný postup jak o unban zažádat. Děkujeme za dodržování!

Mapy
Sekce mapy mluví sama za sebe. Diskutovat zde budeme moci o připravovaných oficiálních mapách nebo těch fanoškovských a samozřejmě sdílět i obrázky z prostředí, jak vlastně mapy budou vypadat. Po jejich vydání zde najdete i odkazy pro stažení a další užitečné informace k nim

Screenshoty
Podařilo se Vám ve hře zachytit zajímavý obrázek s vtipným obsahem nebo se jenom chcete pochlubit Vámi dosaženým skórem které se Vám podařilo získat! Pak jste tu na správné adrese, tato kategorie je pro Vás jako ušitá na míru.

Jako poslední se na fóru bude nacházet kategorie Off-topic kde budou diskuze které se do výše uvedených kategorii nedají začlenit. Už teď zde najdete vtipné videa nebo obrázky takže neváhejte a přidejte i vaše skvostné kousky ulovené na internetu. Těšíme se na Vás!Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru