Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal kuilys, 02.11.2015

ZDROJ: Vosveteit.sk Rodina herných notebookov Republic of Gamers sa rozšírila o ďalší kúsok. Model G752 zaujme výnimočnou výbavou a netradičným vzhľadom.

 

 

 

 

 

 

Notebook je vyrábaný vo veľkosti 17,3-palcov s rozlíšením Full HD, vnútro sa potom mení v závislosti od konfigurácie. Pre všetky varianty je však spoločný procesor Intel Core i7 Skylake, grafickú kartu si môže hráč vybrať z trojice Nvidia GeForce GTX 965M, GTX 970M alebo GTX 980M. Operačná pamäť RAM môže dosahovať hodnotu 64 GB, úložisko na dáta je rôzne, na výber budú klasické HDD s otáčkami 5400 alebo 7200rpm o veľkosti 1 alebo 2 TB, samozrejme dostupné sú aj SSD disky od 128 po 512 GB.

 

 

ASUS ROG G752 sa bude predávať v dvoch farebných verziách (Armor Titanium a Plasma Cooper). Štýl dodáva notebooku 3D Vapor Chamber s medenou heat pipe pre skvelý vzhľad aj výborné chladenie, ale aj podsvietená klávesnica s makrami a Windows 10.Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru