Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal Tommy, 24.09.2018

Zdá se to až neuvěřitelné, ale fandové této hry na ní nedají dopustit. Není tomu tak dlouho co jsme vás informovali o tom, že Vietcong2 a spousta dalších her se dostane do potíží kvůli oznámenému konci služby GameSPY. Původní balíček, který nefunční GameSpy obešel ale přestal fungovat tak, jak by měl a proto na sebe nenechali fanušci čekat dlouho a jeden z nich přinesl další opravný balíček. Ten dokonce umožňuje hraní na současných moderních operačních systémech jako je Windows 10 bez sebemenších problémů.

Odkaz je stažení opravného balíčku najdete zde. Postup instalace je jednoduchý. Stáhnutý balíček zip rozbatle a vložte jej do adresáře s hrou kde přepište originální původní soubory. Autor balíčku doporočuje nepoužívat žádné další úpravy, vyhnete se tím potížím s kompatibilitou.

Balíček mimo jiné obsahuje jiné vylepšení od dalších moderů. Mimo jiné jsou přidány nové příkazy pro správu serverů jako příkazy pro vypnutí výbušných zbraní, náletů atp. Dále balíček obsahuje vylepšenou ochranu proti cheatům. Je vyřešen problém s CD klíči (známo z verze 1.10) a další novinky.Žádný obrázek
 #1 Melber 25.09.2018 / 09:39     Dislike 110  
jo jooo VIETCONG FOREVER! Cool
Celkem 1 komentář
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru