Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal Commandor, 26.04.2013

Jistě jste si všimli, že oficiální stránky MČR ve hře Vietcong www.mcrvc.cz jsou neaktivní a zejí prázdnotou. Není však všem dnům konec. Chystají se změny. Víme detaily!

 

První, co vás na oficiálních stránkách MČR ve hře Vietcong uvítá, je zpráva z roku 2012 která zní: "Letošní ročník turnaje MČR ve Vietcongu se bude konat opět v Kařezu ve dnech od 28. září 2012 do 30. září 2012. Registrace byly spuštěny, a tak neváhejte a přihlaste svůj tým." Jak sami uznáte je to poměrně smutné a dost flustrující, jelikož se jedná o téměř rok starou zprávu, díky které naděje všech fanoušků a hráčů na další ročník MČR klesla na minimum. Vše je ovšem jinak!

Letošní ročník MČR ve hře Vietcong se konat bude! A to od 27. září 2013 do 29. září 2013 opět v Kařezu. V úterý to bylo sděleno fanouškům na oficiální facebookové stránce turnaje.

Další informace se dozvíme během června nebo července.
Takže neváhejte, zůstaňte naladěni a sledujte další dění kolem MČR 2013 ve hře Vietcong.Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru