Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal Tommy, 22.05.2013

Microsoft včera na tiskové konferenci ve svém sídle v Redmondu představil světu očekávanou novou generaci konzole Xbox nazvanou Xbox One. Komplexní herní a zábavní systém Vás vtáhne do centra her, televize, videí, hudby a sportů. Xbox One přijde na celosvětový trh již koncem letošního roku za zatím neohlášenou cenu a bude soupeřit s dříve představenou PlayStation 4.

Nová generace herní konzole od Microsoftu přináší celou řadu nových funkcí a bez servítek ji můžeme označit za komplexní multimediální centrum. Redesignu se dočkal také gamepad a herní ovladač Kinect.
 

 

Pro zapnutí konzole nově stačí vystlovit příkaz „Xbox On“, během okamžiku dojde ke spuštění hlavní obrazovky s názvem Xbox One Home, které bude sloužit jako rozcestník pro hraní her, přehrávání multimediálního obsahu či komunikaci s přáteli. Rozhodně se nejedná o revoluci, nový Xbox One je spíše evolucí předchozí generace. Mezi klíčové novinky konzole patří:

  • Obrazovka Home: Hlasovým povelem nebo klasicky Xbox One zapnete a následně vás přivítá dashboard Home s vašim osobním nastavením, seznamem her, přehledem TV stanic a dalším obsahem.
  • Skype: Nový kecálek speciálně navržený pro Xbox One nabídne chat s přáteli v HD rozlišení a chybět nebude ani podpora pro skupinové konverzace.
  • Televize na Xbox One: Díky této funkci bude možné sledovat televizi prostřednictvím kabelového připojení, telco nebo satelitního set-top boxu prostřednictvím svého Xbox One. Společnost Microsoft se zavázala přinášet naživo televizní přenosy prostřednictvím různých řešení pro všechny trhy, kde bude Xbox One k dispozici.

 

 

Spolu s touto konzolí příjde na svět hned několik nových titulů šitou na míru právě pro novou konzoli XboX One, které mají být po technické stránce revolucí. Aby to však nová konzole byla schopná plynule rozběhat, musela dostat pod kapotu nové železo. Do malíčku se jí tak dostalo nového osmi jádrového procesoru na architektuře AMD Jaguar, integrovaná zatím nespecifikovaná grafika taktéž od firmy AMD. Tomu všemu bude korespondovat 8 Gb paměti RAM a další technické vymoženosti. Samozřejmností je přítomnost Wi-Fi připojení, HDMI a USB 3.0 konektorů.

 


Jaký dojem na vás nová konzole udělala? Zalíbila se Vám?Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru