Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal Tommy, 12.06.2013

Electronic Entertainment Expo 2013. Tak se oficiálně nazývá tato celosvětově slavná výstava, zkráceně přezdívaná E3 expo 2013, jež se letos konala již po devaténácté. Tato výstava se každo ročně koná v proslulém městě zábavy a hazardu, Los Angles, v hale Covention Center, jež má vystavní plochu přes 67,000 m2. Místa k vystavování je tu tedy více než je zdrávo. Ale je to potřeba, jelikož se sem sjíždějí nejznáměnší firmy z asociace ESA - Entertainment Software Association. Mezi ně patří například firmy jako Ubisoft, Electronic Arts, Sony a mnohé další, ne méně známé!
Pojďme se tedy společně podívat na to nejzajímavější z pohledu našich očí, co nám letoční ročník ukázal.

Velice hodně očekávanou novinkou od Ubisoftu se stala hra s titulem Watch dogs. Zápletka této hry je celkem jasná. Společnost měla za cíl ušlechtilý úkol: snížit kriminalitu. Jenže jak se říká, cesta do pekla je vydlážděna dobrými úmysly. Tzv. Centrální Operační Systém (COS) spravuje město a měl sloužit lidem. Ve výsledku však slouží pouze k jejich šmírování. Vtělíte se do postavy jménem Aiden Pierce, který bude čelit všem nastrahám tohoto systému. Jak? Jednoduše. Aiden už od svého mládí trávil většinu času hackováním všeho, co se hacknout dalo a tak i COS pro něj je jen maličkost. Díky tomu se budeme moci napojit na všechny kamery, počítače, semafory a prostě všechno, co v sobě má nějakou elektroniku. Na tento titul se tedy moc těšíme. Vycházet má 22.listopadu a to téměř na všechny dostupné konzole včetně PC!

Oficiální trailer

Gameplay ze hry

Sony na E3 uvedla hned několik novinek. Mezi ně patří bezesporu uvedení nové generace jejich konzole - PlayStation 4. Společnost tak konečně odhalila, jak vlastně bude PlayStation 4 vypadat. V mnohém se podobá Xbox One. Nově bude také zpoplatněný multiplayer a Sony také ukázalo dost her. Konzole přijde na trh na začátku zimy a to za cenu 399€ (asi 10 000 Kč). V balení ale nebude kamerka PlayStation Eye pro pohybové ovládání. Pro online hraní budete potřebovat PlayStation Plus předplatné. To vás vyjde buď na 10$ měsíčně nebo 50$ za celý rok. Jedná se vlastně o ekvivalent k Gold Live účtům, který je lehce levnější. Gaikai streamování her bude spuštěno v průběhu příštího roku.

 

Sony se také pochlubilo, že ve vývoji je více než 140 titulů. Společnost od všech také vyžaduje, aby podporovali hraní přes PS Vita, jež společnost hodně propaguje. Konzole vyjde vstříc bazarům a nebude omezovat použité hry, narozdíl od Xboxu One. Také nebude přítomna žádná online kontrola her. Rozhodně tím Sony potěšila hráče. Vývojáři ale zřejmě úplně nadšení nebudou. Stačí si vzpomenout, jak proti bazarovému prodeji bojovala třeba EA.

 

 

U Electronic Arts jsme se dočkali také několika překvapení. Mimo známé a zavedené série si studio DICE vezme na paškál nový díl Star Wars: Battlefrond. DICE také ukázalo multiplayer v BF 4. Kromě těchto her uvede EA právě i další stěžejní hry, pokračování série FIFA 14 a nebo se fanoušci dočkají hry Mirror's Edge 2!Avatar
 #2 Management CR Tommy 12.06.2013 / 20:57     Dislike 83  
Díky. Jinak je toho více, co jsem nezmínil ale jak jsem psal, bylo to míma očima Lol Ovšem na AC4 Black ship jsem zapoměl
Avatar
 #1 CR LosGanjos 12.06.2013 / 17:47     Dislike 78  
Opravdu pěkný článek, moc se těšim na Watch Dogs, ale nezmínil si AC4, což je moje oblíbená serie.
Celkem 2 komentáře
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru