Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal Tommy, 20.06.2013

Již tuto sobotu 22.června vypukne v Brně další pokračování populární herní show ASUS FINALS. V Brněnském sále Břetislava Bakaly se před zraky diváků odehrají závěrečné souboje páté sezóny Národní ligy v PC hrách. Nejlepší domácí hráči strategie StarCraft 2 a střílečky Quake Live budou v komentovaných zápasech s projekcí na plátno bojovat o ceny přes 80 000 korun a titul šampióna ČR.

V roli moderátorky se navíc objeví známá Alžběta Trojanová z herního pořadu RE-PLAY a Ondřej Báča, jakož to organizátor celé akce z portálu HITPOINT. Připraveny jsou soutěže pro diváky a atraktivní tombola. Pokud se zajímáte o progaming, na této akci byste určitě neměli chybět! A také se tu samozřejmě objeví spousta známých tváří.

 

 

Nejlepší momenty z ASUS Finals z prosince 2012

 

Novinkou bude také doprovodný program v populárním League of Legends, kde se představí slavní hráči jako Herdyn, Rikytan, Xnapy, Freeze a další hráči tuzemské League of Legends scény. Tento doprovodný program se bude konat v málém sále s kapacitou 70 diváků. Sál hlavní, kde proběhne soutěž ve hře Starcraft II a Quake Live má kapacitu až 300 diváků.

 

 

Na programu budou také krátké přednášky, autogramiáda a hlavně exhibiční 1v1 turnaj domácích hvězd s projekcí na plátno. S partnery se chystají speciální soutěžě. V rámci celé akce bude probíhat tombola o hodnotné ceny. K dispozici jsou stále VIP vstupenky v předprodeji, které nabízejí spoustu bonusů včetně Monster drinkuu a hlavně umožnují zabrat místa v obou sálech dříve, než ostatní návštěvníci s obyčejnou vstupenkou. Program bude startovat stejně jako finálové zápasy v hlavním sále kolem 13:30.

Asus Finals - VIP vstupenka

 

 Ještě se na závěr podívejme na letošní trailer a upoutávku na unikátní herní show ASUS FINALS 5.

 

 

 

Edit 19.6 2013: prodej VIP vstupenek ukončenCelkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru