Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal DaveKiller, 01.07.2013

Po neskutečně dlouhém čekání se v progamingovém odvětví oblíbené MMORPG pařby konečně pohnuly ledy. Na slavné ESL se odehrál první (test) turnaj, který měl za úkol jediné - odhalit, jaký zájem by byl o případnější pravidelné cupy.

Je to už bezmála rok, kdy světlo světa spatřila dnes již veleúspěšná MMORPG hra Guild Wars 2, na které v momentální době ujíždí zhruba půl milionu aktivních hráčů. A za tu dobu se vlastně teprve teď začalo něco dít ve smyslu hraní za vyšším cílem, než které nabízí hra samotná. Proběhl nám první zkušební turnaj na známém portálu ESL.

ESL

 

 

Celkově se cupu zúčastnilo 23 týmů (největší zastoupení mělo Německo – 6 týmů, plus ještě několik hráčů z Německa patřilo k evropským mixům). Vítězem tohoto exhibičního turnaje se stal Team Paradigm ze Spojených arabských emirátů.

Team paradigm

Myslím si, že když prohlásím, že ESL si připraví ještě minimálně jeden takovýto turnaj, tak to nebude žádná lež. 23 týmů je vskutku slušné číslo a dle mého názoru zájem jen poroste, takže se můžeme těšit na další pařbu ve vodách progamingu!

 

Umístění na historicky prvním GW2 cupu:

  1. Spojené arabské emirátyTeam Paradigm
  2. Evropská unieNonstop Nonsense
  3. NěmeckoMade in Meta
  4. NěmeckoAccidentaly Famous

 

Pavouka si můžete prohlédnout zde.

 Avatar
 #2 Management CR Tommy 02.07.2013 / 22:36     Dislike 85  
To chápu, každopádně dobrá práce, díky Smile
Avatar
 #1 Honorary Members CR DaveKiller 02.07.2013 / 22:33     Dislike 100  
Jako je to celkem k vzteku, když to máte už hotový, dáte v administraci editovat, vykopne vás to a ztratíte půl hodiny práce. Ještě že jsem fanda GW2, takže se to dělalo samo Lol
Celkem 2 komentáře
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru