Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal Tommy, 08.07.2013

Co slíbili, nesplnili. Tak se dá v krátkosi popsat počínání organizátorů Quietus Day.

 

Organizátoři LANky Quietus Day, toho slibovali hodně, o čemž se můžete informovat i v předchozí novince, kde jsme vás lákali k návštěvě. To ovšem ještě nikdo nevěděl, jak vše dopadne. Takto se všude reprezentovala budova, kde se všechno mělo odehrávat. Skutečnost však byla jiná, téměř z jiného světa. Nikdo z účastníků ještě dle svých vlastních slov na horší LAN párty nebyl. Aby toho nebylo málo, zostuděn byl i portál Playzone, který se zde rozhodl zakončit finále svých prestižních lig v někoika hrách. Dle jejich vyjádření však byli puštěni na místo konání až téměř v 23:00, den před spuštění akce. Respektive 8 hodin před spuštěním. Tudíž už ani Playzone nemohl nic zachránit před katastrofou. Následující obrázky snad řeknou vše sami za sebe.

 

Stoly poskládané z trubkového lešení, všude spousta prachu a špíny

 

Slavnostní vstup na Quietus Day

 

Tím však výčet kritiky nekončí. Problémy byly i se samotnou organizací, ubytováním a hygienickým zařízením přímo na místě konání. Dle návštěvníku cituji "ten smrad se linul až 10 metrů od záchodů", snad už nepotřebuje další komentář. Doufejme že příští rok už bude hala plně dokončena a připravena ve své finální podobě. Otázka je, zda se ještě někdo nechá zlákat na podobnou akci, když letos na ní padá jedna kritika za druhou.

 

Další informace z pohledu Jumpa, profesionálního hráče hry StarCraft II si můžete přečíst zde.Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru