Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it

Zdravíme všechny naše fanoušky a návštěvníky webu. RediA tým a především FIFA 2015 sekce má za sebou opravdu podařený víkend. Co se za celý víkend událo? Více se dozvíte v další části novinky.

Read it

Napsal Tommy, 21.07.2013

 

Soutěžit proti hráčům v dané hře je vždy výzvou, ale co když se hráč rozhodne vyzvat profesionálního závodníka? Progamer Erik "hakkiJunior" Leštach vyzval v rámci Red Bull Reality Checku bývalého závodníka ve Formuli 3000, Bernharda Auingera. Porovnání zkušeností proběhne na  legendárním okruhu Red Bull Ring v Rakousku, Spielberg. Porovnávat se bude čas z nového simulátoru GRID 2, závodní hry od Codemasters a pak každý dostane do malíčku KTM X-Bow formuli, jež pohání 240 koňských sil. Nejlepší kombinovaný čas vyhrává. Pojďme se na to tedy podívat! Pořadem nás bude provázet Eefje "sjokz" Depoortere, který hostí Evropskou ligu Legends Series Championship na ESL.

 
Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Červená Sedma
i3D.net
Vyroba-dresů.cz

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
Grunex
NahoruNahoru