Další velký úspěch v podání Martina Strnada alias Kobbyho. Dne 16.4.2017 se ve spolupráci portálu TOPGAMING.eu a herního klubu RE-LOAD uspořádala kvalifikace na Mistroství české a slovenské republiky ve hře FIFA 2017! RediA KobbyCz se umístil na krásném druhém místě.

Read it

Vážení návštěvníci našeho webu. Kromně našeho týmu, máte nově možnost nakupovat i v RediA drogerii. V nabíce produktů najdete "pouze" kvalitní výrobky ze zahraničí. http://www.redia-drogerie.cz/

Read it

Ve dnech 13-14.2.2016 se uskutečnil herní festival UniCon. Na tomto turnaji nemohl chybět RediA CS:GO tým, který se snažil poprat o ty nejlepší příčky. Jak celý turnaj ve slovenské Trnavě dopadl? V rozhovoru se nám vyjádřil Pavel 'KonKy' Blatoń.

Read it

Dnes jsem si pro Vás připravil zajímavý rozhovor s bývalým kapitánem RediA FIFA sekce Richardem Růžičkou, který vyrazil do německého Erfurtu na turnaj ve Fifě 2016 společně s dalšími pěti Čechy.

Read it

Ve dnech 23.-26.7.2015 se na Ostravském výstavišti konala velkolepá akce nesoucí název LANCRAFT 2015. Nejodvážnější týmy z celé ČR přijely do Ostravy bojovat o vysoké prize money ať už ve hře Counter Strike Global Offensive nebo League of Legends atd. RediA tým měl zastoupení ve hře Counter Strike G...

Read it
Avatar
 Osobní:
 Nick: ShippeR
 Jméno: Marek
 Příjmení: Vach
 Narozen: 1995
 Město: Brno
 Team:
Kontakt:
 Mail 
 ICQ  629859473
 Skype  marax95
 X-Fire 
 Telefon  604804464
 Facebook 
 Steam 
Oblíbené:
 Oblíbená hra: Honěná
 Oblíbená zbraň: Kopí a beranidlo
 Oblíbená mapa: Waterfall
 Oblíbený tým: Rangers warriors
 Oblíbený web: http://www.rwar.clanweb.eu/


Celkem 0 komentářů
Před psaním vzkazů se musíte přihlásit.

Sponsors

Partners

TOPGAMING.eu
Vo svete it SK
REMINISCENCE
OVA CHAMP
Grunex
NahoruNahoru